Жіночий одяг з принтами.

купити одяг в смужкуГраємо з принтами

Одягаючи яскравий одяг ми тим самим піднімаємо собі настрій. Немає нічого безумніше, ніж поєднання в одному образі відразу декількох принтів.

Змішування різних стилів і фактур стали називати кіч. Вийшла неймовірно модна суміш суконь в вінтажному стилі, ретро, ​​гранже, а також стилі вікторіанських часів. Звичайно ж, не всі луки зі світових подіумів зустрінеш на вулиці. Розглядаючи такі тренди можна зрозуміти, що буде актуальним у найближчі сезони.

Які принти уживаються між собою? Анімалістичні і флористичні принти уживаються з кліткою. А яскраві сюжети на стильних футболках, копіюють спортивну форму комбінуються з взуттям, бажано на високих підборах або з надмірно декорованими моделями.

Тренди 2017 року.

Судячи по модним колекціям цього року вкрай актуальними будуть мікси з різноманітних принтів. Це може бути самостійний комплект одягу з різними принтами, або самостійні наряди, які роблять образ унікальним.

Смужки в жіночому одязі стали взагалі окремою темою для розмови. Наряди в смужку займають базову позицію при створенні лука мікс. Такий яскравий принт не має чітких меж.

Анималистический принт + смужки – це легке поєднання. Вважається вдалим, якщо загальний силует буде виглядати органічним.

Прикладом розкішного лука в модному світі прийнято вважати, якщо чорні смужки на білому або навпаки. Але в цьому сезоні додали ще один елемент – яскраву вишивку.

Смужка з кліткою-шотландкою виглядає досить классично в одягу. Смугастий принт відмінно вписується в етнічний стильовий напрям.

Перераховуючи тренди 2017 року не варто забувати про дрібні і великі малюнки. Принти різного розміру прекрасно підходять струнким дівчатам. Обов’язкова умова – наряди повинні бути пропорційними, інакше образ вийде важким.

Витонченими і благородними вважаються дрібні принти.

Щоб не домагатися повністю принтованого образу додайте просто кілька деталей. Шарф в клітку або тільник це вже яскраві речі самі по собі, а в одному луку з чорним костюмом і зовсім буде виглядати яскравими. Спробуйте додати ще одну завершальну деталь з принтом – яскраву сумочку.

Що стосується гольф або колгот, збіг принтів з верхом може бути зовсім не обов’язковим.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.