Компанія «STIMMA» заснована в Україні ще в 2010 році. Сьогодні – це підприємство, яке динамічно розвивається і здійснює виробництво стильного високоякісного жіночого одягу. Виробнича база «STIMMA» розташовується в Україні та Туреччині. Оптовий продаж стильного жіночого одягу – один з пріоритетних напрямків діяльності компанії.

Підприємство виробляє продукцію на новітньому високо виробничому обладнанні, яке постійно оновлюється. Це дозволяє виробляти вироби бездоганної якості і крою. Одяг нашого виробництва шиється з тканин тільки високої якості, модних забарвлень і текстур. Постачальниками тканин є виробники Польщі, Туреччини, Італії. Велика увага також приділяється фурнітурі – ефектна, красива і відповідна останнім тенденціям моди.

Поставки безпосередньо від виробника дозволяють нам вести гнучку цінову політику, завдяки чому оптові закупівлі жіночого одягу в Україну та Росії має демократичну ціну при високій якості товару. Компанія «STIMMA» гарантує високу якість всієї лінійки виробленої продукції. У цьому Ви зможете особисто переконатися, ознайомившись з нашими товарами в каталозі.

Інтернет магазин STIMMA.COM.UA пропонує купити брендовий жіночий одяг оптом за демократичними цінами українського та турецького виробництва. Співпраця з нашим інтернет магазином дасть Вам можливість вигідно розширити асортимент товарів Вашого магазину, що приверне багато покупців.

Універсальний дизайн одягу і пошиття високої якості всього модельного ряду одягу дозволить її власникові відчувати себе комфортно і бути стильним, навіть кілька сезонів поспіль. Правильним рішенням, гарантією успіху Вашого особистого бізнесу стане формування асортименту вашого магазину на підставі всієї лінійки наших товарів.

Ми обіцяємо індивідуальний підхід до кожного клієнта нашого інтернет магазину STIMMA.COM.UA, забезпечимо консультаційну підтримку у виборі будь жіночого одягу для вдалого розширення асортименту Вашого магазину, або допоможемо сформувати його з нуля. Компанія «STIMMA» зацікавлена ​​в швидкому обороті товарів у наших клієнтів, тому завжди пропонуємо найпривабливіші і продавані моделі. Колекції жіночого одягу від STIMMA оновлюються на постійній основі, і завдяки цьому Вам не вдасться упустити модні новинки жіночого одягу цього сезону.
Інтернет магазин STIMMA.COM.UA допоможе не тільки ознайомитися з останніми модними новинками цього сезону, але і вигідно оновити весь асортимент жіночого одягу для Вашого магазину.

Стильна і модний одяг від компанії «STIMMA» – це сучасний дизайн, який диктує мода всього світу. Це золотий ключ до збільшення числа вдячних клієнтів Вашого магазину. Адже весь асортимент нашого магазину відрізняється найвищою якістю і великою різноманітністю модельного ряду одягу.