Умови доставки замовлень з Інтернет магазину STIMMA.COM.UA:

Зверніть, будь ласка, увагу – на сайті вказані ціни без урахування вартості доставки. Вартість доставки оплачується покупцем при отриманні товару згідно з тарифами служби доставки. На замовлення від 2000 гривень діє безкоштовна доставка.

Доставка в усі регіони України:

Ваші замовлення доставляються компаніями експрес-доставки на вибір: Нова пошта, Делівері, Автолюкс, Ін-тайм або Укрпоштою. Також є можливість доставки замовлень та іншими зручними для Вас способами.

Посилки відправляються в перебігу двох робочих днів з дня замовлення і доставляються Вам протягом 1-5 днів, залежно від обраного перевізника.

Коли Ваше замовлення буде відправлено, Вам буде надіслано SMS повідомлення з номером декларації, за якою Ви зможете отримати свою посилку. Також є можливість відстежити місце знаходження вашого замовлення за цим номером декларації на сайті служби доставки.

Важливо! Після того, як Ваше замовлення доставлять на відділення служби доставки у Вашому місті, Вам потрібно буде забрати його не більше ніж через 5 днів, інакше замовлення відправляється назад на склад магазину.

Доставка в Росію, Білорусь та інші країни СНД:

Доставка замовлень в Росію здійснюється Укрпоштою або будь-яким іншим міжнародним перевізником, який буде Вами запропонований. У будь-якому з двох варіантів вартість доставки та інші питання будуть обговорюватися з менеджером інтернет магазину STIMMA.COM.UA

Коли Ваше замовлення буде відправлено, Вам буде відправлений номер декларації SMS повідомленням або на E-MAIL, за яким Ви зможете отримати свою посилку. Також є можливість відстежити місце знаходження вашого замовлення за цим номером декларації на сайті служби доставки.

Важливо! Після отримання Вами замовлення, просимо повідомити нам на E-MAIL про закінчення угоди.

Якщо у Вас виникли питання по доставці замовлень з нашого інтернет магазину одягу, ми завжди готові на них відповісти.