Як знайти свій стиль не докладаючи великих зусиль?

купити недорого кадиганиДля того, щоб підібрати свій стиль потрібно почати з самого простого на перший погляд – експериментувати. Сказати це просто і уявити теж ніби нічого складного не надає, але не варто забувати про те, що експерименти можуть і бути невдалими, з цього приводу відразу потрібно готуватися до такого варіанту та заздалегідь себе підготувати до такої ймовірності. Не варто після першого ж падіння опускати руки і знову надягати чорне плаття. Експеримент в будь-якому випадку, це рух, а рух це життя.

За друге правило можна взяти чутливість свого тіла. Відчуйте візуально свій образ. Визначтеся для себе, які ділянки вашого тіла вам би хотілося візуально приховати, а на які місця навпаки варто зробити акцент. Головне бути впевненим в собі і розуміти в чому тобі красиво, а в чому немає. адже з цієї ради випливає всім відома нам приказка: полюби себе таким яким ти є, і тебе полюблять оточуючі. ЗМІ можуть в деякій мірі вам в цьому допомогти, так як через них можна знайти свій відтінок або колір який найбільше буде вам підходити під колір шкіри. Адже неправильно підібраний колір може зіпсувати відтінок обличчя.

Наступне, що потрібно зробити в обов’язковому порядку – прислухатися до своїх відчуттів. Найкрутіше, що можна зробити це відкинути і забути на мить про всі тренди і відчути, що подобається саме Вам. Адже Ви творці моди. Як вирішите так і буде. Не можна боятися і соромитися. Якщо Вам в тій чи іншому одязі зручно, комфортно і красиво одночасно, то навіщо мучитися і копатися в незрозумілих трендових речах, які Вам же не до душі? Не варто цього робити, це марна трата часу і сил.

І останнє, що хотілося б донести – повторення не факт наслідування і не акцент неординарності, а навпаки прояв екстравагантної особистості. Нехай Ви пустите в допомогу Інтернет, але якщо Вам сподобається якийсь лук, то чому б і не спробувати підібрати схожі речі для свого типу і форми тіла в інтернет магазині СТІММА купити все можна за оптовими цінами. І не так вже й багато, це займає часу, не потрібно нічого винаходити, просто підбирати схоже до вже готового луку. Це швидкий способів знайти свій стиль.

Бажаю вдало одягнутися і незабутніх яскравих та барвистих емоцій.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.