Жіночі брюки – величезний вибір стилів і фасонів!

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночі штаниПару сотень років тому ніхто й подумати не міг, що штани стануть популярні серед жіночого одягу. Зараз же жоден жіночий гардероб без них не обходиться.

2017 рік вмістив в себе величезний вибір стилів і фасонів модних і зручних штанів.

1) Відкриють нашу добірку штани кльош, історія яких корінням сягає в далекий 19 століття, де вони стали офіційною формою американських матросів, а через кілька десятків років – одними з найбільш затребуваних предметів одягу.

2) Далі хочеться відзначити штани комбінезон. Комбінезон раніше вважався виключно робочою уніформою, але, як можна помітити, зараз він є у кожної модниці.

3) Давно ввійшли в моду брюки скінни залишаються в ній донині. Цей тип штанів прекрасно підкреслює всі достоїнства фігури, ніж можливо і викликав таку популярність.

4) Штани чінос, запозичені у чоловіків і відповідні майже до будь-якого типу фігури. Вони трохи звужуються до низу, але, як попередні, не облягають ногу.

5) Шкіряні штани у всіх кольорах ідеально доповнять будь-який гардероб.

6) Штани вільного крою – допоможуть приховати будь-які недоліки і будуть виглядати красиво.

7) Штани з високою посадкою. Висока посадка, надає візуальний зростання дівчині і робить її елегантною.

8) Закінчить наш список усіма улюблена класика. Класичні брюки, що підкреслюють граціозність і витонченість кожної дівчини, повинні бути в будь-якому гардеробі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.