Як вибрати і який купити жіночий одяг худенькі дівчині?

мода 2016Як вибрати одяг худенькі дівчині?

Більшість дівчат мріють схуднути, тримають дієти, голодують, але рідко у кого це виходить. Але є дівчата, яких природа, отже, нагородила стрункою, навіть худий фігурою. Насправді вони не відчувають радості від такої фігури, бо мало приємно чути слідом фразу: «яка худа зовсім не їсть, напевно». І в реальності худі дівчині набагато важче вибрати собі речі, ніж, наприклад, повні. Так що ж одягнути худишкам, щоб виглядати красивою.

Кілька правил при виборі одягу для худих дівчат.

Перше правило при виборі одягу – це одяг в смужку. Як відомо одяг в смужку служить коректором для багатьох типів фігур. Наприклад, вертикаль зробить вас стрункіше, а горизонталь додасть вам трохи об’єму. Але це не говорить про те, щоб ходити з ніг до голови смугастою, досить носити сорочку або маячки в горизонталь.

Друге правило це одяг, який додає об’єм. Худишкам не рекомендується носити речі в обтяжку, на відміну від товстушки, так як це тільки підкреслить її недоліки. Зате вам можна носити вільні туніки, довгі широкі сукні та вільні кофтинки. Але щоб у вас не вийшло тіло без форми і талії, потрібно додати такий аксесуар, як ремінець. Він додасть вашому образу жіночність і витонченість також підкреслить вашу осину талію.

Третє правило говорить про те, щоб худенька дівчина носила одяг, прикрашений рюшами й оборками. Не слід носити те, що модно в цьому сезоні, так як ця річ може вам не підійти і тільки вказати на недоліки вашої фігури. Не варто носити дуже короткі спідниці і сукні, тоненькі ніжки будуть в програші. Також занадто глибоке декольте може виявитися великою помилкою для вас. А ось рюшки і обручку можуть додати вашій фігурі потрібний обсяг.

Четверте правило, це багатошарове вбрання. Все-таки худенька фігурка, це не так вже й погано. Ви завжди можете одягнути багатошарове, коктейльне плаття з тонким ремінцем або пишну блузку. Які чудово на вас будуть виглядати і покажуть вашу фігуру з кращого боку.

Аксесуари та взуття для худенької дівчини.

Щоб виглядати добре, мало підібрати одяг потрібно ще й правильно підібрати взуття та аксесуари. Що стосується взуття, то тут все зрозуміло. Не варто надягати масивне взуття на високій платформі або масивному каблуці. Досить придбати витончену взуття на невисокій шпильці. Таке взуття підкреслить красу ваших ніг, а не зробить ще тонше.
Що стосується аксесуарів, то і тут головне не перестаратися. Ввійшли в моду масивні фарбування не для вас, вони можуть так би мовити «переважити» вас, а от витончені крапельки і ланцюжки з ніжними кулонами цілком ваш варіант.

Якщо дотримуватися всіх правил, то ніхто не скаже вам услід ті образливі фрази, які ви чули раніше.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.