Поради повним дівчатам у виборі і покупки жіночого одягу.

жіночий одягВсупереч дурним стереотипам, повні жінки дійсно можуть виглядати куди ефектніше «худеньких». І для цього зовсім не обов’язково витрачати нечувані суми на речі, які не всім по кишені. Важливо навчитися вибирати як зручний жіночий одяг, так і одяг, здатний підкреслити наявні гідності і сформувати нові.

У кожної жінки є ділянки тіла, які можна вдало підкреслити. Основна увага необхідно звернути на колір можливого жіночого одягу. Якщо необхідно приховати певні недоліки, надягати варто чорні речі. Білий ж одяг, навпаки, має властивість підкреслювати певні риси. Так, на проблемні ділянки варто надягати чорне, а на ті, які справляють гарне враження – біле.

Крім кольору, великий вплив робить розфарбування жіночого одягу. Горизонтальні смужки на одязі невдало «додають» фігурі кілька кілограмів, у той час як вертикальні смужки виявляться сприятливі в візуальному сприйнятті повної людини.

Велику роль відіграє вибір нижньої білизни, яка має властивість зношуватися і втрачати підтягуючі властивості. Не варто нехтувати покупкою хорошого, відповідного всім нюансам фігури, бюстгальтера. Не завжди можна відшукати відповідний розмір в магазинах або торгових центрах, в такій ситуації на допомогу прийдуть Інтернет-магазини, що володіють дійсно багатим вибором нижньої білизни всіляких розмірів.

Важливо заздалегідь зрозуміти, який тип фігури є «вашим», а вже зі сформованого розуміння підбирати жіночий одяг.

Як не дивно, позитивне ставлення і віра в себе допоможуть впоратися з багатьма проблемами, пов’язаними з одягом. Приміром, не варто зациклюватися на розмірах, зазначених на ярличках вподобаної речі. Справжні розміри часто не відповідають наявним вказівниками. Краще зосередитися на зовнішньому вигляді і особистих бажаннях: міряти, міряти і міряти.

Звичайно, фізичні вправи і активна робота над собою все ще є актуальна. Але якщо часу і сил зайнятися фігурою не вистачає, варто приділяти більшу увагу стану шкіри, а також нігтям, волоссю. Повна фігура – це ні в якому разі не вирок. Зациклюватися на недоліках абсолютно марно: людина з низькою самооцінкою ще нижче опускається як у своїх очах, так і, звичайно, в очах оточуючих. Краще зайнятися формуванням правильної постави, а також звернутися до модельєрів за допомогою в підборі жіночого гардеробу: професійний погляд ззовні допоможе розібратися в наявних проблемах.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.