Як підібрати колір або поєднуємо непоєднуване.

модаКолись підбір сумки, взуття та одягу за кольором вважався правилом №1 в моді.

Тепер же більшістю дизайнерів прихильність цій вимозі віднесено до поганого тону, і дотепні модниці навіть породили приказку Смаку немає одягайся в колір.
І все ж більшість жінок через страх виглядати як світлофор воліють класичний колись варіант, так як основи правил підбору кольорів та їх поєднання між собою знайомі далеко не всім.

Тим часом освоїти ази зовсім нескладно. І якщо уважно ознайомитися з переліком колірних варіацій, наведених нижче, можна буде розфарбувати сірі будні яскравими рішеннями.

Почнемо з жіночого взуття найпоширенішого кольору чорного. Чорний завжди в моді, завжди в пошані. Класична кольорова пара до нього білий, червоний. Також непогано виглядають з ним рожевий, яскраво-жовтий і навіть салатовий.

Другий за поширеністю колір жіночого взуття коричневий. Багато хто вважає його нудним. Фоном до коричневого взуття або сумці можуть стати золотистий, оранжевий, зелений, а також світло-коричневі відтінки пісочний, кремовий, бежевий.

Жіноче взуття білого кольору буде виграшно виглядати як з яскравими, так і з пастельними відтінками.

Модні зараз бежеві туфлі підкреслять наряди блакитного, чорного, червоного, зеленого і білого кольорів.

З жіночим взуттям червоного кольору слід бути обережним. Воно підходить натурам гарячим, а парою до нього будуть доречні білий, синій, чорний, зелений кольори.

Не забуваємо і про рожевий, улюблений колір романтичних осіб, складе непоганий варіант в “сочитании” з сірим, білим, блакитним, зеленим кольором.

Якщо є взуття позитивного сонячно-оранжевого кольору, то його сміливо можна поєднувати з фіолетовим, синім, блакитним, чорним, сірим, білим і коричневим.
Не менш життєрадісне жіноче взуття жовтого кольору буде відмінним супутником сірого і чорного, а також блакитного та фіолетового. А ось варіанти з лимонним відтінком краще поєднуються з червоно, вишнево і блакитним кольорами.

Якщо у вашому гардеробі є пара босоніжок небесно-блакитного відтінку, то до них сміливо можна вибирати одяг рожевого, жовтого, білого кольорів, а також коричневий, сірий і червоний.

Що стосується яскравих ексцентричних відтінків, то тут слід проявити обережність. Таке взуття, так само як і аксесуари жіночі сумки, пояси, шарфи можуть зіграти злий жарт, якщо намагатися підібрати їм пару аналогічного кольору. Яскравий колір краще злегка приглушити нарядом відповідного кольору.

В іншому можна сказати лише, що найбільш вдалий колірний той варіант, в якому жінка відчуває себе комфортно і природно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.