Як розвинути модний смак?

posted in: Жіночий одяг | 0

піджакЯкщо вам подобається добре виглядати, пробуйте надягати різні речі, комбінуйте і, тим самим, модний смак можна буде прищепити або навіть розвинути.

Існує безліч стилів, якщо щось не підходить вам, тоді потрібно пробувати далі, тільки так можна знайти своє.

Перше, що необхідно зробити – це впорядкувати речі у власній шафі. Це може здатися нудним, але дана робота буде корисна. Отже, розгляньте всі речі, якщо щось не підходить вам або більше не подобається, віддайте їх нужденним. Немає нічого поганого в тому, щоб позбавлятися від непотрібного одягу та інших речей. Рваний, зношений одяг треба викинути. Тепер залишилися речі відсортуйте. Джинси, сукні та спідниці нехай зберігаються в одній секції, а толстовки, топи, майки та жилети в інший. Нижню білизну приберіть в окремий ящик. Брудний одяг – випрати, м’ятий – погладити.

Задайте собі питання, який модний стиль подобається саме вам: рок, емо, шик, гламур, повсякденний та цей список можна нескінченно продовжувати. Яким аксесуарам, кольорам, візерункам, видам тканин ви віддаєте перевагу. Подивіться в інтернет, почитайте журнали, знайдіть те, що вас може надихнути, то, що захочеться надіти.

Сходіть по магазинах. Це прекрасна можливість добре провести час і придбати речі, які можуть стати улюбленими. Необов’язково відвідувати дорогі бутіки, одяг, взуття та відмінні прикраси можна знайти в недорогих торгових центрах. Потрібно придбати базовий гардероб, а потім вже додати щось цікаве, що може стати родзинкою вашого стилю.

Відмінність моди від стилю полягає в тому, що стиль виходить за рамки просто одягу. Стиль – це загальне враження. Стиль письменника називають його «голосом», цей «голос» виходить далеко за рамки дотримання правил граматики і літературних форматів, це щось набагато більш особисте, так само, і стиль кидає виклик модним тенденціям, що диктує якісь правила. Мода прагне до ідеальних пропорцій, стиль – це індивідуальність, унікальність сприйняття.

Ів Сен-Лоран, відомий модельєр, якось сказав: «Мода зникає, стиль вічний». Модні тенденції змінюються постійно, в кожному сезоні дизайнери пропонують щось нове, стиль ж створюється набагато довше, це щось більш фундаментальне.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.