Компанія STIMMA бере участь в Kyiv Fashion Осінь-Зима 2019.

модна виставкаНарешті дочекалися, скоро осінній Kyiv Fashion, в якому компанія СТІММА вкотре візьме участь. Дана модна виставка пройде з 10 по 12 вересня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) який знаходиться за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15.

Kyiv fashion – це головна модна b2b подія в Україні, яка вже 20 років є місцем зустрічі українських і зарубіжних професіоналів світу моди, дуже точно відображає актуальні модні тенденції країни і найближчого зарубіжжя, а також напрямки розвитку модній галузі.

На виставці Kyiv Fashion представлені різні групи товарів зі світу модного одягу для чоловіків, жінок, дітей. Численні подіумні і бізнес-заходи, які супроводжують модну виставку Kyiv Fashion, створюють атмосферу для плідного спілкування, а так само укладання контрактів між виробниками, байерами і дистриб’юторами.

Компанія «Стімма» запрошує всіх бажаючих відвідати Kyiv Fashion, а так само свій виставковий стенд, де кожен зможе ознайомитися з новинками жіночого одягу нового сезону Осінь-Зима 2019.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.