Поради від стилістів для зрілих модниць.

модні речіЖінкам, яким більше сорок років, хочеться виглядати привабливіше свого віку. Але не багато жінок правильно підбирають для себе одяг. Щоб виглядати ефектно, необхідно правильно підбирати і поєднувати речі. Досвідчені стилісти виявили ряд помилок, які часто роблять зрілі жінки при виборі стилю. У зв’язку з такими проблемами можна зробити висновки, і надати ряд рекомендацій для модниць.

1. Жінки у віці найчастіше забувають про те, що в їхньому стилі важливо акцентувати увагу не тільки на одязі, а й на аксесуарах. Це допомагає відвести очі від віку, а також зменшити його. Але не варто захоплюватися біжутерією та іншими аксесуарами. Якщо подібних прикрас буде занадто багато, то стиль порушиться і стане «дешевим», позбавленим смаку.

2. Зрілим дамам рекомендується звертати увагу не тільки на свій одяг, але і на взуття. Не завжди яскрава річ буде виглядати ефектно і красиво на жінці, якій більше сорока років. Але щоб додати яскраві фарби в стиль, можна додати в нього барвисте взуття.

3. Важливо вибирати комфортний одяг. Тут багато хто робить помилки, купуючи для себе трендову річ, але при цьому зовсім незручну. Коли жінка відчуває себе не комфортно в одязі це помітно оточуючим. Стиль зрілої жінки повинен виглядати не тільки привабливим, але і зручним для самої жінки.

4. У холодну пору року пані часто роблять помилку і набувають для себе пуховики і куртки. Такий одяг тільки погіршує зовнішній вигляд і додає вік. Щоб виглядати ефектніше восени і ранньою весною, жінкам рекомендується носити пальто.

5. Молоді модниці під час шопінгу витрачають гроші нерозумно, купуючи всі речі, які їм подобаються. Зрілим жінкам потрібно підходити до покупок з більш холодним розумом. Перед придбанням того або іншого одягу важливо подумати, куди його можна носити, з чим можна поєднувати, і чи підходить дана річ віком.

6. Виходячи на вулицю, можна споглядати таку картину, коли більшість дорослих дам беруть з собою величезні сумки. Безперечно, вони дуже місткі і зручні, але зовсім нестильні. Зрілим жінкам рекомендується включити в свій гардероб маленькі сумочки, в яких поміститься тільки все найнеобхідніше.

Керуючись переліченими вище правилами, дорослі жінки зможуть навчитися правильно підбирати одяг під свій вік. Але не варто забувати, що вік для жінки не головне. Неважливо скільки років дамі по паспорту, важливо як вона виглядає.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.