Осінній зимовий гардероб STIMMA

posted in: Жіночий одяг | 0

вулична модаМодні кофти, костюми, куртки, джинси і пальто, вирізи з урахуванням тіла – це пропозиції на осінь від СТІММА Fashion House – український бренд одягу.

Цієї осені дизайнери СТІММА представили в колекцію куртки і пальта. Виготовлені з матеріалів, які не пропускають вологу і вітер, приємно загортають і забезпечують модний захист для цього сезону. Підгонка за розміром – це хіт цього сезону. Такі спеціально зшиті пальто і куртки дозволяють розкрити постать і тим самим підкреслити сильні сторони силуету. Жінка СТІММА може відчути цю привабливисть і незвичайність цієї осені і взимку. Доповненням до осінньо-зимового гардеробу служать великі модні светри, кофти, світшоти. Колекція характеризується теплими тонами, в ній переважають відтінки фіолетового, бордового і сірого .. Унікальний характер колекції доповнюють елементи, які дуже модні в цьому сезоні: складки, кріплення і цікаві аксесуари, ремені і пряжки .. Стильні АКСЕСУАРИ – спокусливий дотик для жінки, яка вибирає моду в стилі СТІММА, підкреслюючи тим самим її індивідуальний характер.

Пропозиція на осінньо-зимовий сезон адресовано жінкам, які цінують гарний зовнішній вигляд, комфорт і благородство матеріалів в колекції. М’яка і приємна шерсть, твідові і хутряні аксесуари створюють елегантну колекцію, приємну в носці і дуже практичну. Широкий асортимент моделей, різноманітних кольорів, дозволяє створювати безліч цікавих творінь, в яких жінка СТІММА буде незвично відчувати себе в цьому сезоні.

Про бренд СТІММА:
– STIMMA FASHION HOUSE – це динамічно працююча українська швейна компанія.
– Девіз компанії СТІММА – відмінна якість, легкість форми, просування нових модних тенденцій, створених для жінок, які хочуть створити свій стиль.
– У сезоні осінь / зима СТІММА представить нові колекції – куртки, костюми, джинси, костюми і пальто.

Пропонуємо подивитися нову колекцію одягу осінь-зима.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.