Вулична мода – образи з кросівками.

купити пальто оптомДва принта. Клітка і леопард, мабуть, наймодніші принти сезону. У вуличній моді вони часто присутні в одному образі, займаючи територію аксесуарів. Картатий шарф або капелюх, «звірині» кросівки або сумочка, а жіночий одяг при цьому залишається найпростішим, нейтральним і однотонним.

Пальто. Довге класичне пальто-оверсайз мало того, що прекрасно комплектується зі звичними джинсами, так ще й мирно сусідить з білими «тенісними туфлями». Вулична мода не дарма рясніє такими комплектами – стильно і зручно. Сюди ж можна віднести культовий тренч в стилі Burberry, який теж комплектується з кедами.

Спортивні брюки. Справжній хіт нових колекцій, трикотажні штани, що нагадують спортивні, відразу ж були прийняті вуличною модою. Найкраще до таких «треників» підходять дизайнерські снікерси. Зона верху – на твій розсуд, але крій светрів, пальто і курток передбачається вільний.

Пухнасте хутро. У наших містах шуби найчастіше поєднують з елегантними сукнями і жіночними чобітьми. Однак сучасна вулична мода давно пішла від стереотипів. Короткий кожушок зі штучного хутра одягай разом з джинсами-бойфрендами, подовженим светром і симпатичними кросівками. Якщо хутро ще й соковитого кольору – зовсім добре.

Креатив. Взуваючи кеди чи кросівки, ти автоматично додаєш свободи своєму «луку». Різні кольори лівого і правого кросівка, плаття з наївним принтом, яскраві колготки, мікс стилів – тобі доступні будь-які fashion-хуліганства і вольності. У вуличній моді принцип «не бути, як усі» тільки вітається. Так що вперед!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.