Сезонність одягу – шорти!

posted in: Жіночий одяг | 0

майкиДовгий час шорти асоціювалися лише з активними заняттями спортом і літнім відпочинком, в тому числі і від неабияк набридлого ділового одягу. Тим часом, дедалі помітнішим стають зміни в інтерпретації шортів, які вносять свою вагому лепту і в звичні уявлення про діловий дрес-код.

Безумовно, мова не йде про революцію в світі моди і сезонність такого елемента одягу як шорти ніхто не відміняв, тому тобі краще утриматися від експериментів з діловим одягом в холодну пору. Проте, після довгої зими, коли настануть довгоочікувані теплі дні, ти цілком можеш зважитися на сміливий костюмну комбінацію з короткими модними шортами, який може бути як однотонним, так і поєднувати кілька яскравих кольорів. Особливий шик тобі додасть контраст між класичним верхом – піджак, сорочка, краватка в поєднанні з короткими брючними шортами, доповненими туфлями на босу ногу. Цілком доречно надіти шорти зі шкіряною курткою.

Що стосується модних тенденцій літнього одягу, то тут домінують шорти яскравих незвичайних відтінків, настільки ж популярні і анімалістичні принти на шортах. При цьому, довжина – питання смаку: Dolce & Gabanna пропонує короткий варіант шортів, а Phillip Lim зосередився на шортах-трубах. Шорти – чудова можливість підкреслити красу твого тіла і при цьому насолодитися відчуттям свободи.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.