Класичний стиль в одязі і його приклади.

купити спідницюПредмети гардеробу в класичному стилі відносяться до різних років і колекціям, але завдяки певним набором загальних рис вони сформували окреме поняття класики. Наприклад, до класичного стилю належать прямі строгі брюки без надмірностей і сукні з колекції New Look Крістіаны Діора, яка була модною в 50-х роках. Це речі з різних епох, але вони заслужено отримали звання вічної класики, яка буде доречна завжди.

Характеристики класики.

Класичного стилю властива деяка стриманість, але саме завдяки цій стриманості він залишається таким популярним. Його основними рисами є елегантність, простота форм, зручність, відсутність яскравих деталей, що відволікають від способу в цілому, лаконічність і мінімальна кількість аксесуарів.

Образ в класичному стилі знаходиться поза часом, але багато його деталі запозичені з ретро стилів, які в різний час були в моді. Так, мода на маленьку чорну сукню виникла в середині 20-х років минулого століття завдяки Коко Шанель, але класичним цей предмет гардероба залишається до сих пір. Вийшовши зі статусу модних або трендових, речі перетворюються в класичні в тому випадку, якщо вони тривалий час були популярні, практичні за своєю формою і універсальні. Практичність – важлива риса цього стилю.

Доречність класичного одягу.

Одягатися в класичному стилі постійно досить складно, оскільки більшість людей знаходить його нудним для щоденного використання. Але елементи класичного стилю є в гардеробі кожної жінки. Це піджаки, брюки зі стрілками, блузи, сукні простого крою.

Класичний стиль підходить тим, хто прагне до елегантності і жіночності, але при цьому вважає за краще практичний і зручний одяг. Він доречний як для вечірніх виходів у світ, так і для офісної роботи. Головне – правильно підібрати комплект одягу і аксесуарів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.