Термобілизна або туризм без обмороження!

posted in: Жіночий одяг | 0

жіноча термобілизнаТермобілизна для туризму та спорту. Осінь ідеальний сезон для походів в гори. Хто любить подорожувати пішки в гори, той повинен знати, що потрібно одягати теплий одяг, а бажано щоб це була термоодежа і підходяща взуття. Нарешті, обмороження виникає навіть при температурах 6 градусів за Цельсієм.

Що викликає обмороження?

Туризм в альпійському районі, особливо восени, коли ще досить прохолодно, вимагає, щоб купити термобілизну, теплий одяг і взуття. Коли справа доходить до обмороження, то потрібне швидке реагування. В особливому ризику знаходяться вуха, ніс, для яких можна купити балаклаву, руки і ноги. Коли на вулиці прохолодно, та й ще в поєднанні з високою вологістю або морозом, тоді тіло обмежує приплив крові до кінцівок, щоб захистити органи. Кровоносні судини звужуються, що призводить до неприємних болей, пов’язаним з почуттям холоду. Це попередження тіла слід приймати всерйоз -необхідно зігрітися, якщо поруч немає приміщення, то хоча б випити чашку гарячого чаю. Якщо Ви відчуваєте, що Ваші кінцівки оніміли – це перша ознака легкого обмороження.

Ступені обмороження:

1. Перша ступінь обмороження: оніміння в кінцівках. Необхідно опустити кінцівки в теплу воду і трохи потримати їх у воді.
2. Друга ступінь: на шкірі з’являються пухирі і іноді кровотеча в тканини. З такими симптомами рекомендується проконсультуватися з лікарем.
3. Третя ступінь: німіє обморожена частина тіла і поступово починає чорніти. Якщо задіяні великі площі тіла, то можлива навіть амплутація.

Поради, щоб запобігти обмороження:

• Термобілизна, теплий одяг і взуття. Вивчення прогнозу погоди (заздалегідь) може ефективно запобігти обмороження.
• Гарячі напої.
• Активні рухи, наприклад, пробіжка. Але не в якому разі не можна сидіти на місці або спати.
• Уникайте пітливості, так як пітливість втрачає тепло. Таким чином, запасний одяг та термо одяг завжди повиннен бути в багажі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.