Як випливає одягатися дівчині на перше побачення. Жіночий гардероб.

побаченняЖіночий одяг. Перше побачення для дівчини є найважливішим, тому, що саме від нього залежить, як складатимуться подальші відносини у неї. Щоб відчувати себе впевнено, необхідно правильно підібрати жіночий гардероб.

Перше побачення для дівчини дуже важливо, так що одягнути? Природно ви не хочете справити враження вітряної дівчини або сірої мишки, тому намагайтеся одягтися відповідно місцю, куди ви йдете. Запитайте у хлопця, де проходитиме це саме перше побачення. Якщо цим місцем є парк, щось не звичайно ж не варто одягати вечірнє вбрання, так як ви будете виглядати безглуздо і не комфортно.

Але все одно, куди ви не пішли на перше побачення, віддавайте перевагу жіночним речам. Адже багатьом хлопцям подобаються жіночні сукні, повітряні дюймовочки. Звичайно хлопцям також подобаються розкуті дівчата, але все таки дівчині не варто одягати на перше побачення занадто коротку спідницю або плаття із занадто відвертим декольте. Навіть якщо хлопцю це сподобається, в майбутньому, ставлення його до вас може бути відповідним. Все таки скромність і хороший смак приверне до вас більше уваги і поваги.

Але якщо ви все таки віддаєте перевагу одягатися сексуально, то нехай це буде стримана сексуальність. До сукні з декольте, одягніть туфлі на невисокому каблуці. До короткої спідниці одягніть закриту блузку. Закрийте хвилюючі деталі свого тіла, але при цьому відкрийте їх для того чоловіка. Ви можете просто це зробити, розстебнувши один гудзик на блузці або одягнувши кардиган, який буде спадати на одному плечі.

Не слід одягати на побачення незручний одяг, так як він буде сковувати вас. Вибирайте речі з прилеглими, плавними силуетами. Тканина у одягу повинна бути м’якою і приємною. Оборки, рюші, мереживо на одязі буде виглядати привабливо і налаштують хлопця на романтичний лад. Кольори вибирайте ніжно-рожеві, бордові, сірі і блакитні. Одяг жіночий ні в якому разі не повинна бути мішкуватим і чоловічий. Стиль унісекс також мало підходить для першого побачення.

Покажіть, що ви справжня леді і хлопець оцінить це і буде поводитися з вами відповідно.

Ну і нарешті одягайте той одяг, який підкреслює ваші достоїнства і приховує недоліки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.