Жіночий одяг, або як одягнутися в клуб, щоб пройти фейс-контроль!

одяг в клубЖіночий одяг та клуби. Напевно багато читачів цієї статті стикалися з такою незграбною і прикрою ситуацією, коли не пропускають в клуб без пояснення причин. Причина насправді є, і її навіть не варто пояснювати – Ви просто не сподобалися фейс-контрольщику, а швидше за все те, як Ви одягнені. Сьогодні ми поділимося з Вами деякими секретами успіху в такій нелегкій місії, як похід в клуб, і Ви зможете швидко та абсолютно «безболісно» пройти фейс контроль.

Найбільша проблема дівчат на фейс-контролі в тому, що при поході в клуб вони вибирають далеко, що не відповідає цьому місцю жіночий одяг. Варто раз і назавжди запам’ятати, що похід в клуб, це не як посиденьки з подружками на каву, не прогулянка по нічному місту і вже тим більше не офіс на виїзді. В клуб йдуть щоб танцювати, веселитися і фліртувати, тому зовнішній говорити про те, навіщо Ви сюди прийшли, в даному випадку – за веселощами, і Ваша жіночий одяг має бути дзеркалом Ваших намірів. В такому випадку навіть дорогі жіночі речі відомих брендів не допоможуть Вам увійти в клуб, якщо вони не відповідають ситуації. Фахівці вважають, що якщо Ви хочете потрапити в клуб, куди потрапляють дійсно небагато, не полінуйтеся опинитися біля клубу в який-небудь інший день, щоб подивитися, як одягнені дівчата ті, кого в клуб пускають. Адже краще втратити трохи часу і зрозуміти, як система працює, ніж просто зіпсувати собі вечір в інший раз і так нікуди не потрапити.

Якщо Ви не славитеся вдалим складанням образів і стильних образів, то не переживайте, вихід є. В такому випадку просто зупиніть свій вибір на універсальному і рятівний варіант – жіноче плаття. Це найпростіший і дуже навіть виграшний варіант. Не варто вибирати вечірню сукню в підлогу – воно навряд чи буде доречно, якщо це не тематична вечірка, адже танцювати в такому майже неможливо. Краще зупинити вибір на досить короткому, не вульгарному, але на тому, що грамотно підкреслює всі достоїнства фігури, плаття яке виділити Вас з натовпу. Розрізи, вирізи на плаття, декольте, блиск страз – вітається все, але в розумних кількостях. Жінок, одягнених вульгарно, часто не пускають в клуби з цілком зрозумілих причин. Взуття ж вибирайте на підборах обов’язково, і воно не повинно виглядати дешево і ні в якому разі туфлі не повинні бути заношені до дірок! І врахуйте те, що в них має бути зручно танцювати, а інакше навіщо Ви сюди прийшли?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.