Мода на сукні – як не помилитися з вибором.

купити сукнюЗ недавніх пір мішкуваті сукні повільно йдуть в минуле, наряди нинішнього року становлять новий вид суконь в підлогу. Всім давно відома істина про те, що все нове – це давно забуте старе. Отже, в цьому випадку вам доведеться переглянути гардероб ваших бабусь. Найцікавіше полягає в тому, що і правда – в попередні роки можна знайти багато чого цікавого.

Обов’язково потрібно звернути увагу на те, як сплітаються такі найбільші стилі в одязі, як ретро і бурлеск. Потрібно зауважити, що контрасти, як принти і фактури надають норовливого лиску одягу. Найцікавіше полягає в тому, що ретро стиль задає основну лінію.

При купівлі сукні потрібно взяти до уваги той факт, що саме стиль ретро зараз відіграє дуже велику роль. Крім того, саме цей стиль є показником не тільки нашого століття, але і 20-го століття, головними показниками якого є шик, жіночність, а також яскравість. Не можна не помітити, що головним акцентом такого напрямку буде лінія талії, яка максимально підкреслюється поясом, невелике декольте, відкриті плечі, і, що прикрашає найбільше – це квіткові принти.

Крім того, не можна забувати про те, що не тільки сукні є «родзинкою» всього сезону. Не можна забувати про сорочки і сукні, бажано в клітинку або в смужку, квітка або геометричний малюнок. Чи не менше вплинув на цей тип одягу стиль бароко. Він відрізняється своїми глибокими відтінками, неймовірно ніжним романтизмом, великою кількістю драпіровок, мереживом, бантами і бісером. В образі переважає виключно легкість в одязі, але в той же час спідниці повинні бути не нижче коліна і облягати, але не занадто.

Крім того, обов’язково потрібно використовувати яскраву біжутерію і невисокі підбори. Головна відмінність цього стилю від інших – це акцент на сексуальність, але без фанатизму, звичайно ж, а також в граціозності. Важливе забарвлення і фактура.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.