Як виглядає кастинг для моделей і що потрібно щоб взяти участь!

posted in: Світова мода | 0

плаття, моделі суконь, плаття по фігурі, плаття прямого кроюВеличезна кількість модельних агентств, постійно відбирають і формують нові бази даних фотомоделей за допомогою кастингу. Стати моделлю може будь-який хлопець, дівчина чи дитина з незвичайною виразною зовнішністю або просто природною красою. Набирають моделей для участі в різних шоу проектах, фото і відео зйомці, рекламі товарів, для показів і дефіле.

Це означає, що кастинг – це відповідальний момент, а для когось і путівка в життя, хто вирішив заробляти на своїй красі.

Захід представляє собою сортування або відбір людей модельної зовнішності для різних завдань, зазвичай він проходить в приміщенні замовника. Наприклад, кастинг для кіно, можуть проводити в кіностудії, де і будуть проходити зйомки фільму, а кастинг для реклами, можуть проводити в головній будівлі, фармакологічної компанії. Зазвичай є певна квота і моделей приходить обмежена кількість, далі вони проходять в окрему кімнату, для спілкування з менеджером агентства, там же можуть знаходиться ще працівники агентства, в цілому їх може бути до трьох осіб одночасно.

Людям озвучують ряд питань і дають відповісти на них, приблизно дві, три хвилини. Питання в основному стосуються роду занять моделі, її захоплення. Після нетривалої бесіди, цікаву модель, просять оголитися до нижньої білизни і продефілювати в ній. Для дівчат, потрібне вміння ходити в туфлях на високих підборах. Це порада для прекрасної половини людства, які приходять на кастинг моделей без досвіду. Роздягатися зазвичай доводиться, якщо відбір йде для показів модного одягу і аксесуарів.

Як і всюди, зустрічають по одягу. Треба намагатися справити враження на замовника в перші секунди спілкування. Виглядати потрібно ефектно і сучасно. Не потрібно наносити яскравий макіяж, а також не повинні бути присутніми яскраві і помітні лаки на нігтях. Одяг повинен бути комфортний вам і не «муляти» очі організаторам.

Фотомодель на кастингу, зобов’язана мати грамотну мову, а також бути врівноваженою. Щоб при хвилюванні, не показати свою зворотну сторону. Ноги і руки, не повинні бути схрещені або судорожно переступати з місця на місце. Погляд повинен бути сфокусований на співрозмовника. Ви повинні бути максимально розслаблені, але і не дозволяти собі зайвих випадів на стільці. Не можна показати, що Ви дуже хвилюєтеся або напружені. Будьте впевнені в собі і в своїх силах. Це дев’яносто відсотків успіху.

Не бійтеся говорити все краще про себе. Але не переривайте замовника, дайте йому договорити, навіть якщо Вам не подобається його обличчя.

У сучасному світі, відбір юнаків і дівчат не припиняється ні на хвилину. У цього бізнесу стерті всі територіальні межі. Щодня для показів і навіть елементарних буклетів потрібні свіжі обличчя і образи, різні типажі. Не кажучи вже про те, що на українських моделей, попит завжди високий. Слов’янська зовнішність завжди в ціні в модельному бізнесі.

Безумовно, щоб прорватися в цьому напрямку, потрібна постійна, цілодобова робота над собою. Основна кількість модельних кастингів, проходить в столиці. Також можна спробувати себе і в кастингах для зарубіжних клієнтів. Відповідно, потрібно мати можливість самостійно дістатися, щоб спробувати щастя.

В основному, зараз навіть величезні організації, які займаються модельним бізнесом. Не мають штатних співробітників, а просто набирають базу даних і в міру надходження замовлень, підбирають і сповіщають відповідних моделей. Саме з цією метою, зараз роблять величезну кількість інтернет контор, які пачками приймають портфоліо у потенційних моделей.

Так, що в даний момент, можна стати моделлю, пройшовши онлайн кастинг. Головне вірити в себе.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.