Помилки в стилі, які старять жінок.

купити кофточкуНемає жодної жінки, яка буде навмисно носити те, що змушує її виглядати ширше або вище, або нижче, ніж вона того хоче. Проте, можна здивуватися, дізнавшись, скільки жінок охоче віддають перевагу стилям, які роблять їх візуально старше. Це трохи цікаво, чи не так?

Ось список з декількох кращих варіантів моди і краси, які можуть зробити дівчину візуально старше:

1. Твід. У той час як деякі тканини мають юнацьку «атмосферу» (як, наприклад, денім), твід, здається, робить протилежне, що пов’язано з активним використанням цієї тканини для строгих костюмів і старовинного британського одягу для полювання.

2. Окуляри для читання. Звичайно, вони можуть знадобитися через поганий зір, але жодна жінка ніколи не виглядала молодше, з окулярами для читання, які розмістилися на кінці носа, якщо вони тільки не є правильної стильної форми. Слід поглянути на свіжу лінійку окулярів бренду Warby Parker і вибрати свій новий оптичний аксесуар.

3. Сіре волосся. Є безліч жінок, які вибирають такий відтінок для фарбування волосся. Найчастіше, це може зіграти злий жарт зі стилем в цілому. Але варто поглянути на Ніколь Річі і можна зрозуміти, що сиве волосся може додати родзинки, якщо тільки відтінок знаходиться в гармонії з відтінком шкіри.

4. Кардигани. Сумно, але факт. Краще віддати перевагу жакета або блейзеру, тому що вони компенсують недоліки фігури, в той час як кардигани тільки підкреслюють зайві складочки і пишність.

5. Розумне взуття / комфортне взуття. Якщо хочеться зруйнувати хороший зовнішній вигляд, варто носити комфортні сандалі з усім. Але не варто забувати, що є безліч красивих туфель, які є зручними без незграбної підошви і прикрас, які так-би мовити «роблять сандалі комфортними».

6. Мама джинси. Джинси із завищеною талією – а.к.а. мама джинси – ці штани давно застаріли. Це правда, що такі бренди, як Topshop, Реформація і Zara все ж відроджують цей стиль 1980-х і 90-х років, але це краще залишити для тих, хто у віці 20 років і молодше.

7. Будь-який колір, який «виснажує» жінку. Для багатьох це означає уникати Mauves відтінків і жовтого кольору. Правильний колір (майже все виглядає досить добре в відтінках червоного або синього кольору) може прикрасити шкіру, добре відтінити її і зробити жінку візуально молодше.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.