Коли мамин гардероб стане актуальний?

осінь 2015Здавалося б, багато часу пройшло з моменту, коли кофточка з маминого гардеробу була на сторінках модних журналів, але що ж найсмішніше у всій цій історії? Винтаж зараз підкорює подіум і міцно сидить в голові у модних дизайнерів. Це приголомшливо, тому що багато вінтажниз речей воістину дуже красиві і повторити таку красу неможливо.

Можна запозичити у мами чи навіть бабусі кілька цікавих дрібничок, які будуть дуже добре поєднуватися з більш сучасною модою. Такі комбінації на сьогоднішній день підривають подіум і багато дівчат в захваті від такої жіночності, яку несе подібний образ. Можна сміливо запозичувати у мами або бабусі сорочку, яка трохи подовжена, а носити її під лосини або вузькі джинси. Такі сорочки можуть виконані навіть в ручну, про це скаже матеріал і прошив, а якщо це мереживо, то можна співвіднести дану річ до антикваріату і носити її з великою обережністю!

Шовкова хустка додає будь-якій дівчині граціозність і елегантність! якщо в сучасний образ додати таку деталь, то компліментів буде маса! До речі, приділити увагу потрібно різним жакетам, а особливо твідовим. Напевно в гардероби мами є безліччю варіантів такого одягу, а це дуже цікаво і чому б не спробувати щось новеньке для себе ?!

Світ повний краси, навіщо ж зупинятися на чомусь одному ?! До твідового жакету можна додати перлові прикраси, вони то вже точно є в скриньці у кожної бабусі чи мами! Вони просто приголомшливо виглядають і підкреслюють ніжність образу! Потрібно просто знайти грань, яка буде підкреслювати природне, звичайне і зароджувати щось нове, ось тоді-то і можна виразити всю глибину душі крізь зовнішній вигляд, до чого багато і прагнуть, а це дуже і дуже правильно!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.