Купити плаття-футляр: класика жанру!

posted in: Жіночий одяг | 0

осінь 2015Плаття-футляр: класика жанру

Чи не кожна сукня може виглядати оригінально і стильно, сукня-футляр – класика, але все-таки і в ній є краса. Дане жіноче плаття створено для бізнес-леді, а не для ніжних і милих дівчат і це потрібно чітко розуміти. І, до речі, воно досить сексуально виглядає, якщо підібрати хороше взуття.

Можна вдягати дане плаття і з туфлями на підборах, а можна і з звичайними Оксфордами, будуть різні враження від образу і це все одно приємно. Для ефектного готичного образу або просто оригінального способу, який буде частково ставитися до стилю гранж, можна додати в образ масивні черевики і капелюх, буде на що подивитися!

Додадуть комфорту ботфорти високі, а зокрема чоботи, які будуть красиво поєднуватися з сукнею до коліна і надавати образу затишність. Як уже зрозуміло, таке плаття можна співвіднести до різних стильових напрямків, головне просто уявляти і приділяти увагу пошуку новинок для гардероба не так вже й складно, достатньо просто повірити в свою індивідуальність і в свою стильність. Деякі образи можна сміливо запозичити у зірок, тому що вони, власне, і створюють щось хороше, і на те вони і зірки, щоб приносити в світ нове сяйво.

Що ж стосується декорування цієї сукні різними аксесуарами, то тут можна піти будь-яким шляхом та підібрати як щось маленьке, так і щось масивне, яке буде вражати. Досить просто проявити трохи фантазії і обіграти класичний образ трохи інакше, ніж в його звичайному вигляді. І до речі, дуже круто виглядає подібний образ саме в кремових тонах, бежевих і коричневих, і нагадує осінь, але не холодну, а теплу. Таке плаття сміливо можна вважати еталоном жіночності!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.