Як визначити тип фігури і підібрати правильний одяг?

posted in: Жіночий одяг | 0

красиві сукні недорогоУ сучасному суспільстві всі живуть за принципом «зустрічають по одягу», тому особливо важливо виглядати красиво і гармонійно. Але при цьому варто врахувати те, що всього існує кілька типів фігури, до яких необхідно підбирати відповідний одяг. Такий індивідуальний підхід допоможе жінці не помилитися з вибором тієї чи іншої деталі гардероба.

• Фігура «яблуко».
У жінок з такою фігурою особливо виразною і округлою є верхня частина тіла. Навіть при легкому наборі ваги у такого типу з’являється помітний «животик», що доводиться приховувати під вільним одягом.
Підбираючи наряд для даної фігури, варто віддати перевагу обтягуючим спідницям і щільно прилеглим штанам, або джинсам, верх же повинен бути легким, що не облягає.

• Фігура «груша».
У даного типу фігури верх відносно вузький в порівнянні з стегнами. Такі дівчата не обділені прекрасними жіночними вигинами, завдяки виражені талії і пишним стегнах.

Одяг для нижньої частини тіла у «груш» повиннен бути без принтів і сильно кидатися в очі деталями, щоб не акцентувати зайву увагу на обсягах. Верху ж найкраще надати більшої масивності за рахунок піджаків чоловічого стилю або жабо.

• Фігура «пісочний годинник».
Такий образ є еталоном жіночої фігури, якщо судити за статтями з модних журналів. Жінки такого типу мають досить тонку талію, в порівнянні з стегнами і грудьми.
Вибираючи одяг важливо звернути увагу на речі, які можуть прекрасно підкреслити талію, інакше образ буде прямим, позбавленим будь-яких вигинів.

• Фігура «перевернутий трикутник».
На відміну від «груш», дівчата такого типу мають масивний верх і досить вузькі стегна.

Жінкам з фігурою «перевернутий трикутник» найкраще додавати обсяги нижньої частини за допомогою вільних джинс або брюк, або ж пишних спідниць, а верх повинен елегантно підкреслювати красу плечей і грудей.

Правильно підібраний гардероб завжди допоможе виділити гідності певного типу фігури і, неодмінно, додасть впевненості жінці, що додасть образу свій шарм. При цьому не потрібно зациклюватися на одному стилі, найкраще час від часу експериментувати з вибором нарядів, щоб підібрані образи не виглядали нудно і однаково.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.