Осіння мода 2018 року.

купити пальто оптомОсінні луки 2018 року. У моді – натуральність!

Якщо ви вважаєте за краще не слідувати сліпо «подіумні» моді, а самостійно формувати свій власний стиль, змішуючи в ньому бренди різних цінових категорій, ця стаття – для вас. Орієнтуючись на відчуття комфорту і почуттям прекрасного, надихаючись вдалими образами, створеними як для показів, так і для рекламних кампаній брендів, можна залишатися в тренді, витрачаючи при цьому мінімум коштів і часу.

Так роблять професійні стилісти. Підемо їх прикладом. Візьмемо за основу три картинки з різних рекламних кампаній для жінок: Burberry, Donna Karan і Guess – і подивимося, як можна обіграти їх в повсякденному стилі.

Перша картинка – кадр з рекламної кампанії Burberry.

Поєднання натуральних відтінків і досить яскравих кольорових плям, легкої та грубої текстури, елегантності і розслабленого шику. Це еклектика, яка доречна і в місті, і за його межами. Щоб відчувати себе ще більш комфортно в образах, створених стилістами бренду для фотосесії, досить замінити занадто легкі або громіздкі деталі на затишні і теплі речі, додати в’язані аксесуари, змінити взуття з відкритим носком на більш доречну – і доповнити все яскравими аксесуарами. Затишний осінній образ може виглядати так:

Друга картинка – кадр з рекламної кампанії Donna Karan.

Чорний, золото, сексуальний виріз і головний убір. Дуже гарний, але не занадто повсякденний образ, чи не так? Для того, щоб адаптувати його «для життя», достатньо, дотримуючись заданих кольорів і текстур, трохи спростити його, зробити злегка більш casual, віддати золоту роль одного акценту або винести його в аксесуари:

Нарешті, третя картинка – кадр з рекламної кампанії Guess.

Повторювати цей образ в житті – безумство. Він підійде хіба що для вечірки в стилі «дикий захід». Але можна «одомашнити» його. Замінити взуття на менш викликаючи, капелюх взяти менш навмисний. Залишити тільки одну виражено джинсову річ. Додати натяк на Дикий Захід: шарф, грубий ремінь або картату сорочку.

Ці образи, натхненні рекламними кампаніями, дозволять відчувати себе затишно в повсякденному житті.

А чим надихалися ви, створюючи свій власний стиль?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.