Як вибрати і купити жіночі штани по фігурі?

жіночі штаниЯк вибрати брюки по фігурі?

Для багатьох дівчат і жінок це питання завжди є актуальним. Сучасна жіноча мода пропонує безліч найрізноманітніших варіантів крою, які можна вдало підібрати практично під будь-який тип фігури.

Багатьох представниць прекрасної статі вибір і покупка вдалих брюк ставить в глухий кут, серед безлічі фасонів, кольорів і форм легко розгубитися. Робити вибір жіночих штанів можна як і раніше – під час походів по магазинах, так і не виходячи за межі своєї квартири, скориставшись послугами інтернет магазинів.

Правильно обрані жіночі штани підкреслять всі достоїнства фігури і приховають недоліки, тоді як невдалий вибір може виявитися катастрофою.

Під конкретний тип фігури підходять окремі моделі:

Вигідно підкреслять фігуру типу «перевернутий трикутник» практично будь-які моделі сучасних брюк. Особливо добре сядуть моделі, у яких занижена талія, тоді вони візуально збільшать таз і стегна, що будуть вдало поєднуватися з широкими плечима.

Якщо ж в районі живота у вас є невеликі боки, краще вибирати моделі з більш високою талією.

Для власниць грушоподібної фігури потрібно вибирати і купити жіночі штани, що «полегшують» важкий низ. З цим завданням добре справляються моделі прямого крою або злегка розкльошені, які прекрасно доповнить піджак з підплечниками або широкий джемпер. Обов’язково варто пам’ятати, що звужений низ брюк зробить непотрібний акцент на широких стегнах.

Штани прямого крою підходять також прямокутному типу фігури. Дівчата, у яких вузькі плечі, невеликі груди, широка талія і вузькі стегна можуть сміливо вибирати прямі брюки з трохи завуженим до низу кроєм.

Для фігури типу «яблуко», яка передбачає наявність об’ємного животика, важливо не купувати моделі сучасних брюк з низькою талією, чим вище – тим краще.

Дівчатам, у яких фігура схожа на пісочний годинник – ідеально підійдуть брюки-труби, які добре облягають ноги, а також непогано сядуть моделі прямого крою. А для того, щоб зробити акцент на тонкій талії, сміливо одягайте об’ємний пояс під моделі з низькою талією.

Класичною довжиною брюк вважається та, що трохи прикриває п’яту, такі жіночі штани потрібно носити виключно під високий тонкий каблук. Яскраве забарвлення брюк, великий малюнок і горизонтальна смужка може візуально збільшувати об’єм стегон, це варто пам’ятати представницям фігури типу «груша або трикутник».

Бажаємо вам вдалого вибору і приємних покупок в нашому інтернет магазині одягу від виробника!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.