Базовий гардероб – твій мінімальний набір речей.

спідниці від виробникаБазовий гардероб – це незамінна річ для кожної людини. Іноді зовсім не хочеться витрачати багато часу на створення модного образу, тоді на допомогу і приходить базовий гардероб.

Що ж це таке? Базовий гардероб – це мінімальний набір речей, потрібних для будь-якого випадку або події. Таким чином, базовий гардероб потрібно вибирати так, щоб його елементи легко поєднувалися між собою.

Базовий гардероб обов’язково повинен враховувати спосіб життя людини, його професію, місце його проживання, захоплення і т.д. Тобто неможливо створити єдиний гардероб для всіх. Ні, він строго індивідуальний.

Існує стереотип, що в цей гардероб повинні входити лише класичні речі чорного і білого кольору. Ні в якому разі. У ньому можуть поєднуватися речі абсолютно різні за стилем і кольором.

Існують важливі ознаки базового гардероба:
1) Речі повинні бути в одному стилі і одній колірній гамі, а в якій – це вже особистий вибір кожного
2) Верхні частини гардероба повинні обов’язково поєднуватися з нижніми не тільки за кольором, але і за формою та стилем
3) Ці речі можна носити абсолютно в різних умовах, як на прогулянку, так і на зустріч з друзями.
4) Всі речі повинні бути хорошої якості, мати простий крій і не мати занадто об’ємними деталями.

Точна кількість речей не позначена, але коливається від 10 до 15.

Слід купувати річ для базового гардероба, якщо її можна поєднувати хоча б з чотирма вже наявними, тобто буде вже принаймні 4 готових образы на будь-який випадок життя.

Потрібно по можливості уникати великої кількості візерунків, малюнків на елементах базового гардероба, адже не факт, що вони будуть підходити до вже купленим речей.

Базовий гардероб можна розділити на літній і зимовий. Отже, і кольоры в ньому повинні ділитися на світлі і темні для різних пір року. У першому випадку – це білий, персиковий, ніжно рожевий і блакитний, кремовий, а в другому – коричневий, чорний, сірий, зелений.

Також існує приблизний список речей, які можуть бути елементами базового гардероба. Наприклад, маленьке чорне плаття, штани строгого крою, блуза, джинси, спідниця сонце або олівець, светр / джемпер, однотонні майки та футболки, кардиган, балетки, човники, сумка.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.