В’язане плаття – лідер тренда зими.

сукняЗ настанням зими, холодів нам хочеться одягнути, що небудь тепле, щоб ми не мерзли, щоб і нам було тепло та затишно. Але при цьому нам не потрібно забувати, що в той же час потрібно залишатися красивою і привабливою незалежно від того яка погода за вікном. Отже, потрібно щоб одяг був і комфортним, і теплим, і щоб виглядав чудово.

Мабуть, найважливіша частина нашого гардероба, це тепле в’язане плаття. Сукня може бути трикотажна, а може бути просто в’язана вовняна. У цій сукні тепло, зручно, і виглядає шикарно. Якщо ви хочете щоб річ була тепла, то звертайте увагу на склад. Там де в складі вказана шерсть, або 15 – 20 відсотків Махер, то це плаття служити вам буде довше завдяки тому, що вовна має властивість відновлюватися після прання, навіть якщо плаття було трохи розтягнуто.

В’язані сукні бувають різного забарвлення і моделі, є такі незвичайні деталі як хомут, ажурна або мереживна вставочка та багато іншого і, незважаючи на те, що ці деталі подобаються не всім, виключати їх все ж не варто, адже виглядають вони набагато краще, ніж проста Сукня. Є так само в’язані сукні з короткими рукавами, нехай це не завжди практично, але завжди можна одягнути рукавиці відповідного кольору і виглядати прекрасно. Так само можна додавати різні деталі, такі як пояс, балеро. Залежно від того хочете ви щоб плаття виглядало як туніка або просто під плаття можна надягати щільні колготки з чобітками або лосини.

Підбираючи різні аксесуари можна виглядати абсолютно по різному. Відповідно, в’язане плаття можна носити з різними речами, такими як колготки, лосини або як зараз модно і актуально вузькими джинсами або брюками, і з ними ж можна поєднувати подовжені або прості туніки. Перевага вязаної сукні в тому, що це вже завершений образ і вам вже не потрібно думати який низ або верх потрібно підібрати до неї, в ній тепло і зручно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.