Спідниця як елемент жіночого ділового костюма!

спідниціКупити і носити спідницю для ділового гардероба можна як в комплекті з піджаком, жакетом (або трійкою), так і просто з блузою. Красиві купити ділові спідниці підібрати по фігурі можна в магазині або в онлайн-каталозі оптом. Цей елемент ділового одягу дуже важливий і обов’язково повинен бути не в одному екземплярі в гардеробі бізнес-вумен.

Хоч і класичні жіночі брюки міцно увійшли в дамську моду, вони не завжди є прийнятним варіантом на роботі, особливо для жінок, що займають високі посади. На Заході чоловіки взагалі не сприймають серйозно леді в брючних костюмах. Вони вважають, раз жінка одягла чоловічий одяг, то повинна грати за їхніми правилами. Таким бізнес-вумен влаштовують суворі перевірки, в яких вони повинні повести себе так, як це зробили б представники сильної статі. Витримали іспит – питань більше не виникає. Якщо ж випробування не було пройдено належним чином, жінка не зможе налагодити хороші партнерські відносини з чоловіками. Її просто не сприйматимуть як професіонала.

Діловий костюм не повинен заважати роботі. Мішкуватість або надмірне підкреслення жіночності в такому вбранні недоречні. Одне слово «дрес-код» багатьох жінок приводить в жах, але погодьтеся для солідних компаній інший варіант не прийнятний. Діловий одяг для жінок не тільки активізує робочий процес, а й залучає клієнтів. Люди відчувають більшу довіру до фахівців, професіоналізм яких полягає не тільки в словах, але і в зовнішньому вигляді. Те, як ви виглядаєте, впливає на успішну співбесіду, на взаємини з начальством, колегами та клієнтами. І найкращим варіантом є спідничний костюм або купити спідницю з блузою. В окремих випадках, особливо взимку, можна собі дозволити строгі жіночі штани. Але бувають ситуації, коли це не доречно. Все залежить від бізнес-партнерів, з якими ви маєте справу, і конкретних обставин.

Якою має бути ділова спідниця?

Довжина спідниці. Не допустимі міні-спідниці (в нашому вітчизняному розумінні вони відкривають все так, що далі нікуди, на Заході – це спідниці вище коліна на одну долоню), також неприйнятні максі. Спідниця повинна бути по коліно, трохи нижче його або вище, але не більше, ніж на пів-долоні.

Фасон юбки.В офісі можна носити не тільки прямі спідниці. Допустимі розкльошені, з складочками, розрізами, накладними елементами. Головне, щоб вони виглядали строго. Ніяко мішкуваті або надмірного облягання по фігурі не повинно бути. Вибирайте спідницю з під’юбніком з щільних, що не просвічують тканин, щоб не бентежити чоловіків-колег.

Розріз спідниці. Розріз в спідниці існує для зручності при ходьбі і під час сидіння на стільці. Він не повинен ставати вирізом. Прийнятний розріз має розмір не більше 10-15 сантиметрів. Більш відверті варіанти будуть ознакою поганого тону і викличуть сумніви у вашому професіоналізмі.

Матеріал для пошиття спідниць. Тут строгих правил не існує. Поради пов’язані радше з вашим особистим комфортом. Можна носити лляну, шовкову спідницю, з додаванням вовни та інших матеріалів. Важливо, щоб одяг відповідав сезону. Хутряна обробка влітку або тоненький льон взимку виглядають безглуздо. Зверніть увагу на те, щоб матеріал не мнувся, інакше до середини дня ваша спідниця втратить презентабельний вигляд.

Колір. Ніяких яскравих кричущих квітів не повинно бути, строкаті спідниці залиште для неробочої обстановки. Допустимі тільки приглушені півтони, монохромність або невеликий акуратний малюнок. Колір повинен вам підходити. Підбирайте спідницю у відповідності зі своєю посадою і віком. Чим вище займаний пост, тим стриманіше повинен бути зовнішній вигляд.

Рекомендуємо купити пару спідниць, у нас опт на жіночий одяг от 2000 грн., Щоб урізноманітнити діловий образ. Можна можна і підібрати пару хороших Спідничних костюмів і комбінувати їх елементи між собою. Те ж саме стосується і окремо придбаних спідниць. Наявності двох якісних речей цілком достатньо. Різні комбінації можна створити за допомогою блуз і аксесуарів. Коли почуєте слово «дрес-код», не лякайтеся. Це не монстр, який пожирає вашу індивідуальність, а помічник в кар’єрі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.