Вибрати й купити плаття!

posted in: Жіночий одяг | 0

красиві сукні недорогоЗараз інтернет магазини жіночого одягу пропонують купити сукні недорого, тільки залишається вибрати потрібний фасон, ми ж порадимо як краще це зробити.

Як же вибрати жіночу сукню? Щоб знайти плаття гарного смаку може бути недостатньо походу в перший магазин або бутік одягу.

І так, сукні бувають різні, точно так само як і фігури дівчат. Є і повненькі, худенькі і стройняшки. А буває так, що худенька має широкі плечі або ж ще, щось на зразок. Саме такі дрібниці пропускати категорично не можна, тому що через це може все піти зовсім не так, як Ви хотіли.

Розглянемо типи суконь:

Коктейльне плаття. Коктейльне плаття існує для особливих випадків. Його раджу підбирати виходячи з особливостей вашої фігури і віку.

Універсальне жіноче плаття. Універсальна сукня підійде абсолютно до будь-якого випадку, будь-то похід на День Народження або ж його можна надіти в офіс. Дана сукня жіноча повинна приховувати Ваші недоліки і підкреслювати особливості фігури. Але не раджу носити її постійно.

Вечірнє жіноче плаття. Вечірня сукня відрізняється від інших сміливих фасонів і матеріалів. Вона може бути з дорогих тканин зшита як шовк, атлас, мережива, парча. Таке плаття може бути і довгим до статі, і коротким. Як тільки Ви побажаєте.

Ну що ж, сукні ми розглянули, тепер пропоную перейти до етапу, як вибрати і купити плаття по фігурі ?.

Якщо Ваш тип фігури “груша” (об’ємні стегна, вузькі плечі), то потрібно зробити акцент на верхню частину Вашого тіла. Наприклад фасон з ліфом прикрашений стразами, низ повинен бути темним в той час як верх яскравим.

Тип фігури “трикутник” (широкі плечі, пишний бюст, вузькі стегна). Для цього типу фігури слід підбирати і купувати плаття з облягаючим ліфом і низом.

Тип жіночої фігури “прямокутник” (пишний бюст, об’ємні стегна). Вам підійде купити абсолютно будь-яке жіноче плаття прикрашене широким ремінцем.

Тканина. Давайте розіб’ємо типи тканини за порами року.

Літо: шифон, бавовна, льон. Вони легші і в них не буде жарко.

Восени слід носити сукні з трикотажу і шерсті, наприклад візьмемо поліестр

Зима: мохер, вовна, фланель.

Навесні фахівці радять носити сукні з трикотажу, шовку і поліестеру.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.