Який вибрати колір сукні?

сукня сорочкаЗ кольорами ми вчинимо точно так же. Розіб’ємо їх на групи. Але наприклад зелений підійде далеко не всім, а тільки людям з карими, зеленими і сірими очима, світле волосся, світла шкіра. А ще для таких людей підійдуть такі кольори як: сірий, рожевий, блакитний. Не варто одягати такі кольори як: червоні, жовті, фіолетові, синій.

Людям з очима темно – сірими і темно – зеленими, темним волоссям, смаглявою шкірою, відмінно підійдуть оливковий, помаранчевий, коричневий кольори. Але не підійдуть – світлі відтінки.

Наступний тип людей, назвемо їх зимовими у яких ніжно рожева шкіра, темні очі, темне волосся. Підійдуть кольори: сірий, фіолетовий, блакитний, синій. Але не підійдуть: теплі відтінки.

І останній тип людям зі світлою рожевою шкірою, зеленими і блакитними очима, світлим волоссям. Кольорова гамма: пастельні, світлі і ніжні відтінки. Але не підійдуть: холодні тони.

Ну що ж, з тим як підібрати для себе ідеальне плаття ми розібралися, залишилася справа за малим. Як же правильно носити плаття?

Як правильно купити і носити сукню чорного кольору?

Справжній феномен елегантності купити сукню чорного кольору. Зараз якщо придивитися то можна помітити, що сучасні її версії повертають нас до витоків – демонстративно простих, лаконічних, елегантних фасонів. Хоча б одне чорне плаття обов’язково повинно бути куплено і бути присутнім в гардеробі кожної модниці.

На наше щастя – колір сукні дозволяє експериментувати з довжиною виробу. Виберіть і купіть саме те плаття, яке не тільки підкреслює вашу фігуру, але і відкриває Ваші красиві жіночі ноги. Такий варіант жіночого плаття беззастережно додасть жіночій фігурі стрункості.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.