Топ-4 відомих модельєра світу.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночі штаниБути талановитим і відомим дизайнером в світі важке завдання, не всі можуть домогтися таких вершин. Люди довго йдуть до піку своєї слави, вони вчаться і намагаються пробитися. Дизайнерський талант дається не всім, це певний вид мистецтва. Дизайнер – це не професія, це покликання і стиль життя. Не можна навчитися тому, до чого немає таланту і здібностей. Кожна створена ними річ має свій характер, погляд, її не можна плутати з іншими. Імена деяких дизайнерів живуть вічність, про них пам’ятають і захоплюються, адже саме вони задали моду, яка існує зараз.

Крістіан Діор.
Один з найвідоміших дизайнерів у світі, є основоположником всієї модної індустрії. Був відомий не тільки в своїй країні Франції, а по всьому світу. Його вбрання одягали найвідоміші жінки. Він хотів, щоб француженки перестали носити чоловічий одяг, тому переодягнув їх в більш жіночні сукні. На жаль, феміністки і робітничий клас сприйняли це негативно, так як був післявоєнний час. Заснував модний будинок «Christian Dior». Його перша колекція називалася «New Look». Довго час змагався з іншим відомим французьким дизайнером Коко Шанель. При цьому Крістіан Діор намагався тримати нейтралітет і ніяк не висловлюватися про даму негативно. Під час конкуренції продажі дизайнера ніяк не впали, а навпаки піднялися.

Коко Шанель.
Про цю жінку чули всі, її ім’я до цих пір на слуху не тільки у дівчат, а й у хлопців. Свій шлях на початку складно давався, її довгий час не брали навіть швачкою в ательє, але змогла домогтися. Мадмуазель показала всім, що жінки рівні з чоловіками і можуть одягатися, як хочуть. Піджаки, штани чоловічого крою все це вела Шанель. Вона вважала, що одяг має бути зручним і при цьому створювати елегантний образ. Ввела в гардероб базові речі, такі як: маленьке чорне плаття, капелюхи, клатчі. Про неї із захопленням відгукувалися знаменитості, а сама Мерилін Монро заявила в інтерв’ю, що спить тільки з краплею духів «Chanel No5». Цей модельєр був воістину талановитим. Вона створила свій будинок моди « Chanel », який діє до сих пір і є одним з головних у світі моди. До сих пір маленьке чорне плаття є базовою річчю у всіх жінок в гардеробі. Перо можна надягати як на звані вечори, так і на прогулянки.

Ральф Лорен.
Відомий американський дизайнер. Його фішкою є те, що він не шиє сам, а тільки малює ескізи. Свою кар’єру почав з чоловічого одягу. Ввів більш класичний, але при цьому сучасний піджак, футболку-поло, широка краватка. Його компанія називається «Polo Ralph Lauren». Вирішив, що в 1971 році хоче розпочати випускати жіночий одяг. Крім цього, під своїм брендом випускає інтер’єр, парфумерію, аксесуари, товари для вихованців. З усіх дизайнерів більш лояльно ставиться до мас-магазину, які часто змальовують його одяг на більш дешевий.

П’єр Карден.
Ще один французький модельєр. Його вплив на моду поширений по всьому світу. Диктує, що і коли одягати жінкам. Його родзинкою є – авангардний стиль, абстракціонізм, геометрія. Він ігнорував і не визнавав жіночі лінії. Крім шикарного смаку в одязі, є власником ресторанів в Японії, США, Лондоні. Він заснував власний будинок моди. Всі його знають за високими чоботами, міні-сарафанам, чоловічим сорочкам для жінок, а також кольоровими панчохами. Йому ніколи не подобалися пастельні кольори і рюшки. Вважав це минулим століттям і намагався показати світові щось нове і незвичайне.

Вивчитися на дизайнера легко, але ось завоювати визнання, знайти свою аудиторію набагато складніше. Потрібна віра в себе і наполеглива праця, адже тільки так люди стають знаменитими і залишають свій слід в цьому світі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.