Що виділяє європейську жінку?

купити сукню недорогоЗ давніх-давен європейські жінки славилися своїм смаком в одязі і вмінням поєднувати правильні кольори і речі в гардеробі, і в той же час скромністю і помірністю. Що ж видає в жінці європейку?

По-перше це якість речей, яким ці жінки віддають чималу роль при виборі гардеробу. Одягнені вони в одяг досить простого крою, без яскравих принтів або блискіток, проте весь одяг зшитий з натуральних тканин на вищому рівні. Перевагу в гардеробі займають однотонні речі пастельних тонів, також можна зустріти білий, чорний або сірий одяг. Часто забарвлення в одязі відповідає натуральним матеріалам: колір льону / кропиви та ін. А ось відіграються європейські красуні якраз на аксесуарах: яскравій хустці, незвичайній оправі окулярів, неймовірним капелюхом і так далі, проте, роблячи акцент, вона ніколи не переборщує з цим.

Сам стиль жіночого одягу переважно спортивний, це можуть бути джинси простого крою, непомітний светр, зручні брендові кросівки або кеди. Однак звичайно в гардеробі кожної європейки присутні і ділові образи: чорні або сірі штани з простою блузою без рюш.

В образі присутня недбалість. Це простежується і в розпущених локонах, що розвиваються, і в неакуратно заправленому светрі, і в майці, що звисає з плеча.
Одним з достоїнств можна виділити прагнення підкреслити натуральність: непомітний денний макіяж, а то і зовсім його відсутність, волосся і шкіра натуральні, велика кількість речей тілесного, коричневого та білого кольору.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.