Як одягатися повним дівчатам?

купити блузуСьогодні підібрати гарний одяг навіть для дуже повної дівчини не складе труднощів. Така фігура знову популярна, і навіть якщо в магазинах міста ви не зможете вибрати нічого підходящого особисто собі, тоді до ваших послуг цілий світ завдяки Інтернету. Тут ви точно знайдете те, що шукаєте. Але залишається один важливий момент – як же навчитися вибирати одяг, якщо ваша фігура досить повна.

Це не так складно, до речі, варто врахувати той факт, що прописні істини про те, що смуги стройнять (але тільки поздовжні), так само як і темні кольори, до цих пір актуальні. Ці правила засновані не на моді, а на візуальному сприйнятті образу органами зору, а проти оптики і сказати нічого. Тому враховуйте цей факт, але він не повинен бути основним в виборі одягу.

Пропонуємо вам нестандартний підхід – не намагайтеся приховувати зайві (на вашу думку) кілограми або сантиметри. Особливо це не вдається, якщо ставки зроблені на безформений одяг – він робить фігуру гладкою в прямому сенсі слова, надаючи їй схожість з хмаркою.

Але і демонструвати «вагові переваги» необов’язково. Відштовхніться від іншого – знайдіть в собі те, що вам повністю і беззастережно подобається. Може це глибокі очі або тонкі пальці. Може, це апетитна попа або красиві високі груди великого розміру. Тепер ваше завдання побудувати свій гардероб навколо цієї родзинки, показавши її у всій красі.

Ви можете підібрати декольтовані речі, якщо у вас гарні груди. Якщо вам подобаються ваші зап’ястя, ви можете придбати красиві браслети на різні випадки життя і зробити їх незамінним аксесуаром. Не варто недооцінювати значення брошок, кулонів і поясів – саме вони роблять образ і можуть зіграти роль центральної деталі у вашому іміджі. Хоча зазвичай і прийнято будувати гардероб навколо базових речей, наприклад, костюма, ви можете зробити виняток.

На що ще варто звернути увагу повним дівчатам? Звичайно, це взуття. Тонкі шпильки можуть виглядати незграбно. А ось невисокий стійкий каблук прекрасно подовжить ноги і зробить силует вище. Але якщо ви все ж хочете взуття на шпильках, проведіть простий тест. Одягніть шпильки і встаньте перед дзеркалом. Чи перпендикулярні підбори підлозі? Якщо вони «завалюються» вправо або вліво, то ви не зможете довго носити таке взуття, як протягом всього дня, так і в сенсі терміну служби. Тому краще вибрати більш стійкі шпильки або танкетку, що спочатку є найкращим для вас варіантом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.