Що одягнути на весілля?

купити червоне платтяДо питання вибору і покупки сукні для весільного торжества можна підійти з різних позицій. В принципі, проблеми ніякої немає, якщо купити і одягнути перше-ліпше під руку плаття. Та й навряд чи хтось буде засуджувати ваш наряд під час торжества, крім вас самих. Якщо раптом у панчосі у вас з’явилася стрілка – кому яке діло? Це ваші проблеми. Однак, якщо подивитися з іншого боку, всі ми виховуємося в суспільстві з певними моральними засадами. Тому для нас має бути не байдужим громадська думка і інші «цінності», які завжди пов’язані з думка оточуючих нас людей. Кожен з нас повинен виглядати пристойно, але в наші дні поняття пристойно і непристойно є відносними і досить суперечливими. Тому, якщо дівчина не збирається на весільному торжестві шокувати гостей і молодят, краще підібрати і купити сукню з категорії «жіночий одяг», щоб зовнішній вигляд одягу відповідав навколишнього оточення і заходу.

Яка б не відводилася роль дівчини на весільному торжестві, не можна затьмарювати своєю сукнею наречену. У всякому разі про це необхідно задуматися. Слід заздалегідь дізнатися, в якому стилі буде проводитися весілля – класичному або стилізованому? Можливо, подружкам нареченої необхідно буде купити і надіти абсолютно однакові наряди?

В першу чергу, збираючись на весілля, необхідно визначитися з місцем торжества. Адже одна справа, коли святковий захід відбуватиметься в тісному колі друзів, і зовсім інакше слід підготуватися для проведення весілля в ресторані, якщо в ньому буде багато шикарно одягнених гостей. Для святкування весілля у вузькому колі підійде практично будь-який жіночий костюм, а для ресторану все ж доведеться підготувати вечірню сукню. Безсумнівно, завжди слід віддавати перевагу сукням, проте в даному випадку не існує будь-якого жорсткого регламенту.

Вирішуючи питання про те, що одягнути на весілля, буде до речі врахувати мета відвідування святкового заходу. Слід зважити, чи мають намір заглянути на години дві і потім піти додому, провести на весіллі весь день від РАГСу до останнього танцю, а також, чи маєте ви намір під час торжества обзавестися новим шанувальником. Залежно від ваших планів, одяг жінки може бути різноманітним і різноплановим. Наприклад, діловий брючний костюм спільно зі шпильками і ошатною блузкою вкажуть на те, що дівчина серйозно ставиться до будь-якої справи. М’яке плаття, що не мнеться, яке забезпечує свободу руху, буде відмінно виглядати на фігурі дівчини і в ньому легко буде танцювати.

Зі списку жіночого одягу на весілля слід виключити тільки повсякденний одяг, в якому ви ходите щодня. Таке жіноче вбрання буде завжди нагадувати про будні і роботу. Навіть емоційно, на рівні підсвідомості, вона може нагадувати про роботу. Додатковим плюсом буде відповідність вигляду дівчини її соціальним статусом. Наприклад, заміжні жінки більше 40 років будуть вкрай безглуздо виглядати, якщо одягнуть занадто короткі молодіжні платтячка, в той же час вісімнадцятирічні дівчата можуть запросто надіти на себе такі сукні і будуть виглядати в них абсолютно нормально. Обов’язково слід враховувати форму свого тіла. І якщо вам дуже хочеться одягнути обтягуючі брюки, від них доведеться відмовитися, якщо ваші ноги далеко не ідеальні. Жінки, у яких проблеми зі спиною, повинні відмовитися від високого взуття. Якщо ви хочете продемонструвати тонку талію, витончену спину, красиве декольте або довгі ноги – вперед! Однак не виставляйте в такому випадку на загальний огляд інші частини тіла, які не обов’язково всім показувати.

Збираючись на весільний захід, одягайтеся в зручний одяг, який при цьому буде красивим і підходящим для вашого віку. Пам’ятайте про те, що цей день буде особливим для молодят. Постарайтеся своєю присутністю внести лепту в їх свято, зробити його більш веселим і красивим. Нехай вірно підібране та куплене плаття буде своєрідною основою вашого образу – життєрадісного, красивого, щасливого і просто позитивної людини. Остання риса ніколи не повинна виходити з вашого образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.