Якого кольору надіти одяг для першого побачення?

жіноча сорочкаЩо надіти на перше побачення – вибираємо кольори.

Сьогодні ми залишимо роздуми про фасон одягу, тому що він диктується модою, погодою і, природно, фігурою пані, яка збирається на побачення. Наша розмова піде про колірні рішення одягу, а тому дозволимо собі пробігтися по спектру з деякими відхиленнями в сторону відтінків. Отже, «кожен мисливець бажає знати …»

Червоний колір привертає до себе увагу, сприяє розпалюванню пристрасті, тому одяг під колір плаща тореадора краще залишити до того часу, коли ваше знайомство перейде в більш інтимне. А ось темно-червоні тони – винні, бордові, лілові – цілком доречні.

Кораловий колір теж не викличе бажання вилити всю пристрасть на вас, але цей колір – для літа.

Як відтінок червоного – рожевий створює враження теплоти і одночасно – ніжності. Однак останнім часом цей колір у багатьох асоціюється з лялькою Барбі і її аксесуарами, тому може навіяти думку про нескладний, поки ще дитячий характер дівчини. Тому варто вибрати такі тони рожевого кольору, які ближче до бузкового, або до помаранчевого.

Помаранчевий – дуже яскравий колір. Він нагадує сонце, але чи не подумає чи ваш обранець, що ви вирішили затьмарити всіх інших, в тому числі і його самого, особливо, якщо він одягнений скромно. Звичайно, помаранчевим може бути шарф або сумочка, босоніжки або рукавички. Але тільки не весь костюм!

Жовтий колір також може бути надмірно кричущим, як і помаранчевий. Тому його теж варто застосовувати в невеликих «дозах». Наприклад, якщо на вас буде жовта блузка і чорна або сіра спідниця, за умови, що жовтий колір вам взагалі йде, то ви не будете виглядати, як молода кульбаба, а цілком солідно. І знову ж таки, наряд такого кольору буде доречний влітку.

Зелений колір буває холодним і теплим.

Малахітові тони вас облагородять, а теплі і досить світлі відтінки створять ауру затишку, розташують до спілкування.

Синій колір міцно асоціюється з інтелектуальною діяльністю, серйозністю, цілеспрямованістю. У той же час синій – колір елегантності. І якщо чоловікові потрібна розумна супутниця, то синій колір, особливо в поєднанні з блакитним, вселить у нього впевненість, що ви така і є.

Фіолетовий – колір романтики, загадковості. Вишуканість і шарм, інтрига – це те, що вам треба, коли ви відправляєтеся на першу зустріч. Щоб наряд не виглядав надто похмуро, то можна його розбавити бузковими тонами. Якщо ж вам не вистачає теплого відтінку, візьміть його у самої природи. Невеликі аксесуари жовтого і теплого зеленого кольорів нагадають вам квіти ірису.

Чорний і коричневий кольори – похмурі. Сірий і бежевий – нудні. Тому один з одним їх поєднувати не варто. Краще – з кольорами соковитими і яскравими.

Найяскравіший – білий колір. І якщо ви прийдете на першу свою зустріч в жаркий день, білий одяг буде виглядати органічно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.