Речі, які здатні «вбити» і підкреслити ваш образ.

купити пальто недорогоБудь-який вдалий образ можна необачно «вбити» однією річчю. Стилісти зі світовими іменами застерігають не робити помилок і забути про існування певних речей.

Білі туфлі. Це взуття виглядає старомодно і «дешево». Йдеться про традиційні білосніжні човники. А ось кеди, кросівки, снікери білого кольору – вдале рішення.

Дешеві сумки зі шкірозамінника. Стилісти НЕ відмовляються від шкірозамінника в принципі. Але він повинен виглядати якісно і не втратити вигляд через тиждень експлуатації.

Велика кількість декору в наряді. Підкреслена «дорожнеча» одягу за допомогою додавання в неї мережив, вишивки, рюшів, страз – це вчорашній день. Акценту в образі досить одного.

Занадто яскраві жіночі речі. Неприродні речі яскравих кольорів – привіт з «кислотних» 90-х. Давно пора з ними прощатися.

Фейки. Ці речі легко впізнаються своєї низькоякістю і химерністю. Краще витратити гроші на брендову річ недорогий цінової категорії.

Велика кількість страз. Єдині стрази, цікаві – це Swarovski і то тільки в прикрасах. Але тільки не приклеєні клеєм до одягу дешеві блискітки.

Занижений пояс джинсів в парі з нижньою білизною. Це вибір старшокласниць з минулого століття – вульгарно і без смаку.

Жінка повинна вміти додати своєму образу родзинку.

Як багато часом залежить від дрібних деталей. Яким би ошатним і гармонійним не був ваш образ, всього одна деталь здатна змінити його до невпізнання і допомогти заграти новими нотами. Мабуть, це саме та деталь, про яку в народі кажуть не вистачає родзинки.

Так, наприклад, червона відверта сукня. Воно може шалено вам йти, і вигідно підкреслювати вашу фігуру і колір вашої шкіри, але … Доповнимо його широким чорним поясом, і воно радикально зміниться. Створюється неповторний образ якоїсь фатальної жінки-вамп. А якщо ми підкреслимо лінію талії того ж червоного плаття вузьким білим пояском, то це абсолютно протилежний образ стильної, серйозної, цілеспрямованої бізнес-леді. І що зовсім несподівано, так це образ, який народжується, якщо пов’язати широкий червоний пояс в пайєтках або стразах Сваровські. Нашому погляду є гламурна кокетка, в елегантній сукні, готова до вечірнього виходу в світ.

Чим доповнювати свій гардероб, і як підбирати оригінальні композиції, вирішувати, звичайно ж, вам самій, але дозвольте таким дрібницям, як пояси й ремені, шпильки, брошки, намиста і мережива допомогти вам у створенні нових, неповторних образів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.