Стиль унісекс. Чоловічі нотки в жіночому гардеробі.

жіноча сорочкаБезумовно, практично кожна жінка, незалежно від віку і складу фігури, хоче завжди виглядати модно та сучасно. Але постійно поповнювати свій гардероб модними новинками досить складно, та й не всім по кишені. Так як же бути в такій ситуації? А немає нічого простішого, досить згадати про те, що існує стиль унісекс, тому можна вирішити проблему універсальним і практичним способом, але як варіант щоб бути жіночною і купувати жіночий одяг недорого ознайомтесь з нашим каталогом жіночого одягу в інтернет магазині одягу СТІММА.

Ну, а тепер дістаньте з шафи наявний гардероб і не тільки свій, а й своєї другої половини. Як відомо, на сьогоднішній день штани щільно увійшли в життя представниць прекрасної статі, хоча колись носити їх дамам категорично заборонялося, але, слава Богу, ці часи залишилися в минулому. Та й не тільки штани, але і інші деталі чоловічого гардероба з успіхом перекочували в гардероб жіночий, зокрема, це ті ж краватки, деякі головні убори. Радує одне, що сильна стать ще не зазіхає на жіночі речі, по крайній мірі, в житті повсякденному.

А в цьому році і зовсім чоловічий гардероб представляє для панянок об’єкт підвищеної уваги, так як його елементи активно використовуються в справі створення модного і стильного жіночого образу. Давайте обговоримо цю тему більш детально.

Так, наприклад, досить звернути увагу на чоловічу краватку, за допомогою якого можна домогтися бажаного образу, тим більше, що він буде доречний для практично будь-якого жіночого вбрання. Та й переконатися в цьому можна прямо зараз, достатньо лише покрутитися перед дзеркалом, так що не варто боятися експериментів.

Підберіть собі кепі, яке лише додасть чарівну нотку і додатковий шарм в створюваний образ. Адже дамам властиво прагнення до того, щоб бути центром уваги, і в цьому їй якраз і допоможуть елементи чоловічого гардеробу, а мода цього року досить демократична, і не ставить будь-яких строгих обмежень в одязі. А це означає, що модною і стильною можна виглядати, як в пишному, оздобленому рюшами, платтю, так і в діловому костюмі брюк, в легкій футболці і в в’язаному светрі і т.д.

Але, в будь-якому випадку, не варто забувати про присутність в наряді «чоловічої» деталі. І всі відомі модні будинки підкреслюють цей нюанс в своїх колекціях, додаючи такі деталі, в тій чи іншій мірі, до жіночому одязі. І сперечатися з ними надмірно, адже це дійсно красиво, стильно і навіть сексуально.

Єдине, що може трохи затьмарити надану дамам свободу в підборі гардероба, так це підбір відповідного поряд взуття. Тут вже доведеться постаратися і підійти до вирішення проблеми з усією мірою відповідальності, так як, якщо поставитися до питання несерйозно, висока ймовірність того, що домогтися бажаного ефекту від наряду не вдасться жодним чином.

Якщо мова йде про краватку, то в цьому випадку найбільш доречним буде взуття на високому і тонкому каблуці. А коли ви вирішите скористатися чоловічою кепкою, то і взуття повинно бути менш вишуканим, тобто, воно може бути спортивне, наприклад, зверніть увагу на кеди. Якщо взуття буде підібрано правильно, то про свой модний і стильний образ можна не турбуватися, адже тоді домогтися його буде дуже і дуже просто.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.