Підбираємо одяг по фігурі!

купити брюкиКожна дівчина хоче одягатися модно, в відповідності з останніми тенденціями. Але не завжди це можливо через те, що фігура далеко не ідеальна. Ось і доводиться в таких випадках відмовлятися від останніх писків моди, кажучи: це мені не підходить, тому, що … Але при цьому багато хто забуває, що ідеальна фігура є у небагатьох і одяг можна підібрати таким чином, щоб підкреслити всі свої достоїнства і приховати недоліки фігури. До того ж зараз багато жіночого одягу в інтернет-магазинах, так що при виборі відповідних моделей вам навіть не доведеться виходити з дому.

Як підібрати одяг по фігурі

Як підібрати одяг, якщо фігура далеко не модельна і худенька, а досить пишна і округла?

– при виборі джинсових і звичайних штанів віддавайте перевагу прямим, але не дуже широким моделям;

– дамам з невисоким зростом слід уникати бриджів – вони візуально зменшують і без того невелике зростання;

– позбудьтеся від міні і максі – ці речі вам не підходять. Зате звичайні прямі спідниці трохи вище коліна – то, що вам потрібно;

– на куртках і піджаках не повинно бути великих накладних кишень, а довжина їх повинна бути приблизно до середини стегна;

– колір одягу може бути будь-який, єдина заборона – яскраві речі з великим малюнком;

– взуття по можливості повинна бути на підборах – це не тільки зробить вас вище, але також зробить ноги візуально стрункішими.

Якщо досить вузькі стегна, але великі груди?

При такій фігурі слід візуально збільшити нижню частину і зменшити верхню. Весь акцент має припадати на стегна – в цьому випадку ваша фігура буде виглядати більш пропорційно. Візуально зроблять стегна ширше джинси із заниженою талією і великими кишенями. Кофтинки і блузочки повинні бути широкі, але короткі – в ідеалі – зібрані на талії. Підійдуть також короткі джинсові курточки. Але ось зимові куртки в скороченому варіанті будуть виглядати недоречно.

Що стосується колірної гамми, то спідниці можуть бути будь-яких кольорів і забарвлень, а ось верхня частина одягу буде виглядати краще в однотонному варіанті.

Що робити, якщо стегна широкі, а груди маленькі і плечі вузькі?

Така фігура нагадує трапецію. І виправити це можна, наприклад, прямими спідницями до коліна або навіть нижче. Штани також слід вибирати не вузькі, краще прямі або злегка розкльошені. Куртки та піджаки повинні бути прямого крою і прикривати стегна. Добре, якщо на грудях будуть накладні кишені – це візуально збільшить верхню частину. Взуття краще підбирати на підборах.

Як одягатися дівчатам зі спортивним статурою, але деякими зайвими кілограмами на талії?

В цьому випадку підбирайте коротенькі курточки та піджачки, які чудово виглядають з спідницями і брюками з високою талією. А ось блузочки і маєчки, які відкривають живіт в цьому випадку краще не вдягати. Що стосується спідниць, то тут ніяких обмежень. Єдине, спідниця повинна бути вузькою.

Як бачите, красиво і модно можна одягатися при будь-якій фігурі. Підбирайте підходящий вашій фігурі одяг і в вашу сторону будуть звернені не тільки захоплені погляди чоловіків, а й заздрісних жінок.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.