Офісний одяг – який він?

блейзериЯкщо жінка працює в офісі, їй потрібно скласти повноцінний гардероб, в якому вона буде відчувати себе вільно і комфортно. Головне місце займе, звичайно ж, жіночий костюм. Особливості ділового одягу – які ж вони? Всім відомо, що в нашому світі люди зустрічають один одного по одягу, як це стверджує російське прислів’я, а проводжають по розуму. Для молодих дівчат і зрілих дам це одна з вірних версій.

Слід продумати кожну деталь свого гардеробу, особливо, якщо робота ведеться у великих компаніях. Завжди потрібно виглядати бездоганно, проте є ряд правил офісного етикету.

Звичайно, доведеться приділяти максимум часу для того, щоб знайти свій стиль і в наступних своїх покупках дотримуватися саме його. І це так, адже перший-ліпший комплект купувати ніхто не стане.

Отже. Перше, на що звертається увага – це вартість одягу. І якщо багато хто думає, що це питання не є важливим, вони помиляються. Головне правило гардероба – присутність в ньому тільки дорогих якісних речей. Звичайно, вартість повинна бути стерпною для власного гаманця, щоб не мати один костюм на 5, а то і 10 років. Краще час від часу поповнювати гардероб хорошими добротними речами, чи буде це плаття для офісу або черговий новенький костюм.

Велику увагу дизайнери радять приділяти вибору колірної гами. Ділові костюми не можуть бути занадто яскравими, інакше привертають зайву увагу до себе. Доречно зупинити вибір на холодних відтінках, світлих нейтральних і темних. При бажанні можна змішувати 2-3 кольору, але вони обов’язково повинні виявитися одного відтінку. Виняток становлять жіночі блузи, які завжди можуть бути білими.

Ідеальними поєднаннями кольорів для офісних костюмів вважають: чорний, бежевий, сірий і синій, які гарні в парі з білим.

А що з довжиною спідниці? Чи є тут вольності? Дрес-коди серйозних компаній мають на увазі довжину до середини коліна. Це подовжує ноги і всю фігуру. А в поєднанні з високими підборами, надає елегантність.

Офісні костюми складаються з брюк, спідниць, піджаків і жакетів. Іноді жінки коливаються, ходити чи в спідницях або зручніше будуть штани. Тут буде правильно врахувати час. Днем, швидше за все, буде доречний піджак в поєднанні зі спідницею, ну а ввечері, мабуть, потрібно надіти брюки. Блузка також надаватися може в комплектах, де піджак або жакет мають великий виріз. Якщо він не такий глибокий, то можна обходитися і без блузи.

Знаючи такі елементарні правила, можна сміливо відправлятися за покупками і безпомилково створювати власний гардероб.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.