Офісний стиль в одязі – особливості!

купити жакетОфісний стиль в одязі – особливості!

Офісний стиль в одязі.

У наше століття сучасних технологій і модернізацій буває складно показати свою яскраву індивідуальність в тій чи іншій сфері, тому що ми змушені ходити на роботу і підкорятися законам іншого світу, який значно відрізняється від світу особистого, духовного. Будь-який з нас не раз хотів з’явитися в своєму задушливому офісі в легкому, яскравому і барвистому одязі, який був би зручний та комфортний.

Історія стилю.

Щоб не було розбіжностей, сварок і образ в кінці ХХ століття було вирішено ввести у вжиток таке потрібне поняття, як офісний стиль. Спочатку, стоячи ще на своїх підмостках, він включав в себе непоказні костюми з грубої і темної тканини. Йшов час, розвивався світ, а разом з ним розвивалася і мода, в тому числі і на офісні комплекти одягу. Дизайнерами був розроблений цілий ряд колекцій ділових костюмів, жакетів, водолазок і джемперів в міському стилі, який дозволяв працівникам компаній відчувати себе в строгому одязі досить зручно і комфортно.

А в подальшому до конституції офісів стали вводити так звані вільні дні, коли співробітники організацій могли безперешкодно носити джинси в поєднанні зі строгими сорочками або жакетами. Згодом значимість і неминучість офісного стилю оселилася у всіх світлих головах співробітників компаній, і зробила їх більш організованими в підході до вибору свого робочого одягу. Уже не виникало таких думок піти на роботу, наприклад, в червоній міні спідниці і зеленому піджаку. Введення офісного стилю змусило дотримуватися певної строгості в одязі.

Особливості стилю.

А тепер спробуємо розібратися, що вдає із себе сучасний офісний стиль і саме який вид одягу він передбачає для носіння. Зрозуміло, доведеться забути про міні спідниці і шорти, про «рвані» джинси, короткі топи. Яскраві кольори потрібно негайно виключити зі свого гардероба в момент зборів на роботу. Прекрасним прикладом одягу в традиційному офісному стилі може стати оригінальний діловий костюм спокійного кольору. Однак, сучасні модельєри спростили нам задачу в рази, створюючи досить комфортні фасони і комбінації офісного одягу.

Доступними стали літні варіанти суконь легкого крою та дозволені довжини, лляні костюми приємних спокійних відтінків, а також кольорів, які не дратують. Строгі брюки зі стрілками і спідниці, які є незмінними атрибутами офісного стилю, цілком можна замінити на джинси, але тільки в тому випадку, якщо вони будуть прямими і темними.

Краще, щоб вони взагалі більше були схожі своїм кроєм на штани. Взуття має відповідати обраному комплекту одягу, відрізнятися спокійним і рівним кольором, зручністю і стійкістю, і не перевищувати рамок дозволеного.

Звичайно ж, не треба забувати про те, що у виборі свого офісного гардероба обов’язково має бути присутня міра і грань дозволеного. Величезною помилкою для будь-якого працівника буде використання в своєму робочому гардеробі спортивного стилю і зайвої прозорості в одязі, колірне рішення повинно бути однаковим як для взуття, так і для основного комплекту одягу, речі краще вибирати якісні, які будуть вигідно виглядати на фігурі, підкреслювати її переваги , а також служити тривалий час.

Ці нехитрі поради не дозволять нам вдарити в бруд обличчям перед начальством, і допоможуть виглядати стильно, красиво і строго на власному робочому місці.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.