Як підібрати сумку до вбрання?

купити сумкуСумка жіноча давно перестала бути дріб’язковою дрібничкою і перетворилася в необхідну річ, без якої не обійдеться жодна дівчина. У кожної з нас знайдеться в гардеробі чимало сумок на всі випадки життя, тому що не може вибрати одну-дві моделі і ходити з ними на всі заходи. Адже зі спортивною сумкою або папкою не підеш в театр, а розкішний вечірній клатч буде недоречний в повсякденному житті.

Кожна сумка має своє призначення, і підбирати її до кожного ансамблю потрібно з усією серйозністю.

Невідповідна сумка може докорінно зіпсувати все враження від вашого образу. Якщо ви не хочете виглядати безглуздо, вона завжди повинна відповідати випадку, одягу і вашим аксесуарам.

– Стиль ділової жінки допускає вибір сумок класичних моделей і кольорів: незамінний чорний, бежевий, коричневий, оливковий, сірий. Розмір сумки повинен бути середнім і відповідати її призначенню. Якщо в сумку не поміщаються необхідні документи і папери, не варто шукати сумку великих розмірів – краще знайти симпатичну папку. Ніякі паєтки, блискітки, і бантики на ділових сумках неприпустимі. Пам’ятайте, ваш образ повинен бути діловим, стриманим, тому уникайте легковажних прикрас, невідповідних бізнес-леді.

– Сумочки для вечірнього виходу відрізняються від інших так само, як вечірнє вбрання від повсякденного. Розмір таких сумочок малий, це можуть бути клатчі, або сумочки в формі мішечків, крихітних саквояжів і скриньок. Виготовлені з дорогих і якісних матеріалів, такі сумочки зазвичай стають доповненням до сукні і прикрас. Їх колір і наявність або відсутність декору залежить від вечірньої сукні.

– Для походу в фітнес-зал вибираємо спортивні сумки, які повністю відповідають призначенню. Розмір повинен відповідати вашим потребам, але не бути таким великим, ніби ви зібралися в туристичний похід. Забарвлення і форму сумки можна вибрати на свій смак, але і тут непогано згадати про колір вашого спортивного одягу.

– Сумка для повсякденного носіння залежить від вашого способу життя і робочих обов’язків. Якщо ви працюєте в офісі, модель має бути наближена до ділового стилю, особи з вільним графіком або креативною професією можуть дозволити собі більш зухвалі і сміливі моделі сумок.

Яку б сумку ви не вибрали – вона повинна доповнювати ваш наряд, і гармонійно вписуватися в нього, як продовження вашого стилю.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.