Мода і стиль. Як знайти себе?

модаМода і стиль. Як знайти себе?

Абсолютно кожна дівчина завжди хоче виглядати надзвичайно. Вона хоче притягувати погляди перехожих і зачаровувати своєю красою. Такий дівчині не раз доводилося чути про такі поняття, як мода і стиль. Мода дуже примхлива і непостійна. За нею не встежиш і не доженеш. Але слідувати у всьому моді, ще не означає, бути модною. Кожній дівчині потрібно створити свій, неповторний і унікальний образ. Він повинен відображати її характер. Вмінню одягатися стильно і зі смаком потрібно вчитися. Але навіть наймодніша дівчина не повинна забувати про свій комфорт.

Правила моди.

Що ж необхідно робити, щоб виглядати модно і стильно.
• Стежити за собою і мати доглянутий вигляд
• Одягатися доречно. Ваш одяг повинен відповідати вашому типу фігури і віку.
• Не варто скуповувати абсолютно всі модні новинки, такі речі швидко виходять з моди
• Обов’язково потрібно мати базовий гардероб. Тільки на основі базових речей можна скласти модні образи. Головне потрібно правильно вміти поєднувати речі між собою
• Аксесуари дуже важливі. Вони доповнюють і прикрашають будь-який комплект. Сміливо експериментуйте, але не переборщіть.

Як створити свій власний стиль.

Щоб створити свій неповторний стиль не обов’язково повністю міняти свій гардероб. Досить внести якусь певну деталь, яка буде притаманна саме вам. Не бійтеся нового, поєднуйте непоєднуване. Спробуйте знайти щось незвичайне в дрібних деталях. І пам’ятайте, що мода циклічна.

Не потрібно нерозумно слідувати кожному модному тренду, необхідно лише дотримуватися тенденціям моди. Головне не забувайте, що ваш стиль повинен відповідати вашому характеру і поведінки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.