Звички стильних дівчат.

плаття на випускнийВас цікавить, як бути стильною кожен день? Як складати модні образи по життю? Як знайти свій стиль? Якщо вам цікава ця тема, то поїхали!

Стисло нагадаємо основні звичкам стильних людей:

1. Порядок в шафі. Погодьтеся, якщо ваш одяг буде пропрасовано висіти на вішалках, то буде набагато приємніше складати образи. Підтримуйте порядок в своїй шафі, і це буде допомагати вам кожен день.

2. Уникати тотал-вінтажних луків. Всі ми знаємо, що вінтажні речі це дуже круто і вони є великим трендом вже дуже багато років. Проте не можна складати повністю вантажні луки, тому що це виглядає занадто нудотно, дуже награно і без смаку. Якщо у вас є такі речі і ви їх любите, обов’язково носіть їх, але поєднуйте їх з якимись більш сучасними і базовими речами.

3. Макіяж і укладання. Не тільки ваш одяг і аксесуари повинні виглядати красиво, але і до завершення свого образу потрібно підібрати гарний макіяж і зачіску. Це не означає що потрібно робити супер обсяг на маківці, можна просто злегка укласти волосся і буде ідеально. А ось макіяж повинен бути дуже акуратним, іноді можна додати якісь акценти в макіяжі. Наприклад: яскрава помада або,що виділяються стрілки.

4. Брати речі з чужого гардероба. Можна брати речі з гардеробу своєї мами або сестри, та що там, буде навіть краще взяти речі свого хлопця. Наприклад сорочки, піджаки, светри. Такі речі можуть виглядати на вас як “oversaze”, з правильно підібраним луком це виглядає дуже стильно.

5. Набір корисних дрібниць. Потрібно мати невелику коробочку з усякими модними штучками. Що туди відноситься? Нитки, голки, гудзики, шпильки і тд. Тому що буває так, що гудзик відлетів, розійшлася сорочка тощо. Зберігайте таку коробочку на всякий випадок, раптом знадобиться.

6. Використовуйте свій одяг повторно. Наприклад, у вас є сорочка, яку ви звикли носити тільки з одними джинсами, одним жакетом і тд. Ви можете використовувати цю сорочку по іншому, з різним одягом. Можна навіть надягати свої речі як то незвично, як інший би і не надів.

7. Мінімалізм. Якщо на вас не надто багато аксесуарів, елементів одягу, то це не буде виглядати занадто погано. Особливо це важливо, якщо ви тільки почали вливатися в сферу стилю. Мінімалізм краще обіграти, ніж багатошаровість.

8. Надихайтеся чужим стилем. Це не означає, що його потрібно копіювати. Щоб знайти свій стиль, дуже важливо надихатися якимись образами, ідеями, зірками. Але, важливо не копіювати його, за цим буде губитися ваша індивідуальність.

Сподіваюся, дана стаття була для вас корисною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.