Жіночий одяг для гардероба дівчат, які володіють фігурою типу «яблуко»!

фигура яблукоЯк скласти гардероб дівчатам, які володіють фігурою типу «яблуко»?

Коли у дівчини ідеальні параметри, їй досить легко підібрати і купити жіночі речі для складання свого гардероба, так як таким дамам підходить практично будь-який жіночий одяг навіть недорого. Їм немає необхідності спеціально приховувати якісь свої недоліки, тому що їх просто немає. Але, на жаль, таких щасливиць дуже мало, і більшість дівчат все-таки стикаються зі складнощами при виборі та купівлі жіночого одягу, особливо це стосується тих, чия фігура відповідає типу «яблуко».

Ідеальною фігурою є тип «пісочний годинник», відповідно, необхідно прагнути до нього і намагатися досягти таких параметрів хоча б за допомогою грамотно підібраною і купленого жіночого одягу. Може здаватися, що це не дуже реально, однак це не так. Що ж стосується фігури «яблуко», то відрізняється вона тим, що у жінок подібного типу досить вузькі плечі і стрункі ніжки, але от центральна частина фігури досить масивна і саме вона потребує візуальної корекції.

Перш за все варто розібратися з тим, які саме жіночі речі повинні бути присутніми в гардеробі таких жінок, щоб вони без зусиль могли становити за допомогою них різні образи. Стилісти стверджують, що базовий гардероб повинен включати в себе: спідницю-олівець, брюки, сукні, жакети.

При цьому будь-які спідниці та брюки повинні бути досить простого крою, не варто акцентувати увагу на їх верхній частині за допомогою різного роду пасків і ременів, це буде недоречно. Ідеальна спідниця-олівець повинна бути виконана з щільної тканини і володіти виточками. Саме спідниця такого фасону наблизить фігуру до ідеальної.

До своїх достоїнств потрібно вміти привертати увагу, наприклад, щоб оточуючі звернули свою увагу на стрункі ноги, а не повний животик, слід придбати спідницю з асиметричним кроєм, саме завдяки йому всі погляди будуть спрямовані саме на ніжки.

Штани бажано вибирати довжини 7/8, правда під них потрібно грамотно підбирати взуття, щоб взуття виглядало дійсно стильно і вдало, наприклад, чудово підійдуть туфлі, колір яких буде максимально наближений до кольору шкіри.

Якщо говорити про те які купити сукні, то ідеальними моделями для жінок з фігурою «яблуко» вважається придбати сукні із завищеною талією або ж з асиметричним кроєм.
Що стосується кількості речей у базовому гардеробі, то не можна назвати точне число, тому що всі жінки індивідуальні, хтось більше любить носити брюки, хтось купувати сукні, все залежить від уподобань самої пані.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.