Жіночі речі оптом! Або ваш індивідуальний стиль?

posted in: Жіночий одяг | 0

стильКупити лосини, купити плаття, купити на зиму термобілизну, головне підібрати потрібний фасон і забарвлення так вам простіше буде створити індивідуальний стиль.

Якщо ви хочете створити свій власний стиль в носінні одягу, не схожий ні на який інший, намагайтеся не зациклюватися на моді, щоб не наслідувати відомим людям. Проте варто підійти до вибору власного стилю творчо. Ви можете для цього купувати оптом одяг, а й можете обійтися всього декількома речами, якщо ви вирішили зробити акцент на сукнях і спідницях. Пошукайте у себе в шафах цікаві прикраси, подумайте яку можна зробити зачіску і як себе вести в суспільстві.

1. Полюбіть себе такою, яка ви є. Подивіться в дзеркало і скажіть «Я найкрасивіша на світі». Такий тренінг дозволить підвищити самооцінку, а ознаками стильної людини, безсумнівно, є любов до себе і впевненість.

2. Намагайтеся купити жіночі речі під ваш тип фігури. Якщо в моді чорне і втягування, це ще не означає, що повним жінкам іде такий модний одяг. Вміле поєднання речей, правильний підбір аксесуарів – це і є запорука успіху стильної жінки у віці.

3. Позбувайтеся дискомфортного одягу. Якщо у вас в гардеробі є жіночі речі, які ви не любите одягати, постарайтеся від них позбавитися. Можна віддати їх родичам, подругам або продати, попередньо розмістивши оголошення в газеті або в Інтернеті.

4. Ідеальне жіноча білизна. Не чекайте поки ваша фігура придбає бажані параметри. Живіть сьогоднішнім днем. Вибирайте для себе красиву білизну на ваш розмір.

5. Індивідуальність в жіночому одязі. Акцентуйте увагу на чомусь одному, це можуть бути красиві браслети, сережки, шарфи, капелюхи, брошки.

6. Не наповнюйте свій гардероб мотлохом. Намагайтеся якомога рідше купувати одяг в сток-магазинах, на розпродажах.

7. Слідкуйте за станом своїх нігтів – ходіть в манікюрний салон. Запам’ятайте, що існує денний та вечірній макіяж. Останній відрізняється від денного насиченістю кольорів і яскравістю.

8. Навіть якщо ви знаходитесь вдома, не відступайте від свого стилю. Ви повинні бути ефектною завжди і скрізь.

9. Походіть на психологічні тренінги, щоб бути стильною не тільки в одязі, але і в жестах, міміці і розмові.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.