З чим можна носити речі з паєтками?

купити кофточкуЗ чим можна носити речі з паєтками. Як правильно поєднувати речі вишиті блискітками з простими речами.

Ніхто не може заборонити виблискувати!

У всіх дівчат бувало таке, що річ в магазині дуже сподобалася, не купити її просто неможливо. Але потім, прийшовши додому із новою покупкою, ми не можемо зрозуміти, з чим її носити. Часто так буває і з блискучими речами. У пориві пристрасті, дивлячись на красиві блискітки ми купуємо плаття або ж піджак, а потім думаємо, куди ж його одягнути?

На щастя всіх жінок, які люблять блиск в своєму образі, зараз одяг і аксесуари в пайєтках можна одягати не тільки на якісь урочисті заходи. Головне правильно поєднувати прості речі і блискучі. Давайте поговоримо про правила поєднання паєток і інших елементів образу.

Доречність тієї чи іншої речі в пайєтках і стразах в повсякденному житті можна визначати за її розміром. Наприклад сумочка в пайєтках до однотонної сукні виглядатиме доречно в повсякденному житті. Або ж піджак в пайєтках зі скромною сорочкою та джинсами або брюками цілком можна одягнути на денну прогулянку. Чим більша річ, яка оздоблена стразами або паєтками, тим більше вона не підходить до повсякденного одягу. В основному це можна сказати про максі сукні, вони скоріше за все більш доречні на святах. А ось сукні міні або міді цілком можна поєднати з матовим кардиганом або подовженим піджаком і виглядати це буде красиво..

Однозначно не можна, щоб всі речі в вашому образі були усіяні паєтками або стразами, це буде виглядати без смаку. В образі може бути присутня одна блискуча річ. Дешево буде виглядати змішування паєток різних кольорів в одній речі.

Найактуальніші кольори – чорний, металік і золото.

Знайте, що чим менше ваша річ в пайєтках, тим більше в результаті образів з нею можна створити. Для дівчини це дуже важливо.

Важливий нюанс. Якщо багато стразів на одязі, тим більш простий крій в неї повинен бути. Плаття з драпіровками, рюшами та іншими подібними елементами зроблять річ в пайєтках не красивою.

Сукні до підлоги в стразах або пайєтках є прикрасою самі по собі. До такої сукні не потрібні діадема, великі сережки. Ідеальним буде зробити просто хорошу зачіску і спокійний макіяж.

Щоб ваша блискуча річ прожила якомога довше, прати її потрібно вручну. Використовуйте для прання рідкі порошки і прохолодну або навіть холодну воду. Не використовуйте ополіскувачі для прання, від них річ може втратити свій блиск. Не потрібно терти і віджимати річ при пранні. Сушіть після прання такі речі в горизонтальному положенні.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.