Які забуті кольои одягу знову в моді?

купити бордові штаниВишня, червоне вино, бордо – забуті кольори жіночого одягу знову в моді!

Колір так званого червоного вина має стільки ж різноманітних відтінків, скільки червоний колір має сам по собі. Бордовий колір – це самостійний колір або його можна віднести до відтінків червоного? Чому калина, смородина, полуниця – червоні, а вишня – вишнева, малина – малинова?

Правда, можна сказати, «я купила футболку полуничного кольору», але як ти визначила в такому випадку, що це полуничний колір, і чим він тоді відрізняється від традиційного червоного?
Цієї весни в моді весняні кольори. Це ціла палітра. Поки, що варто не зовсім теплий клімат, і листочки тільки зеленіють. Розберемося, які ж це відтінки забуті і веснянні. В першу чергу, в моду входить забутий колір бордо, простіше кажучи, бордовий. Чи багато хто знає, як виглядає цей колір? Купіть пляшку звичайного червоного вина, налийте трохи в келих і придивіться до цього кольору уважніше. Як правило, вино має бордовий відтінок. У тому випадку, якщо вино яскраво-червоне або червоне, то, швидше за все, вино розбавлене або гірше того, має в своєму складі барвники. Але це вже окрема історія. Бордові штани від виробника або лосини замінять Вам цієї весни звичайні чорні або сині. Безумовно, колір цей повинен Вам йти, в іншому випадку, краще не вдаватися до його використання.

Далі, традиційний червоний – колір яскравий, сміливий, соковитий, подивіться новинку від Стімма – червоні штани. Одяг та аксесуари такого кольору піднімуть настрій, як Вам, так і оточуючим. Червоні клатчі, шарфи, шпильки привертають увагу, підказують усім, що Ви – впевнена в собі дівчина. Але, ні в якому разі не переборщіть, червоний – найнебезпечніший в цьому плані колір. Трохи зайвого – і все, ви вже не виграли, а, скоріше, програли.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.