Як носити речі в горошок?

posted in: Верхній одяг | 0

Модний принт літа-2018: Як носити речі в горошок.

Різноманіття варіантів приємно дивує.

Фешн-експерти визначили наймодніший принт цього літа. Ним став горошок, яким на сьогоднішній день «усипані» одяг, аксесуари, капелюшки і взуття. Сьогодні горошок має місце в різних стилях – від ділового до вечірнього. І наша добірка тому доказ.

У цьому сезоні не відмовте собі в невагомому платті в великий чи дрібний горошок. Більш цікавий принт створює поєднання горошків різного розміру, а також їх хаотичний «розсип» по тканині. Злагодженим дуетом може бути плаття в більш великий горошок і жакет з дрібними горошками.

Не менш цікаво виглядають спідниці з різними варіантами горошків. Вони добре поєднуються зі стриманим однотонним верхом.

Легка блузка з принтом в горошок, стане хорошим акцентом і ділового, і casual образу. До того ж можна потрапити за кількома трендами відразу, вибравши блузку, яка поєднує в собі модний колір, горох, рюші або волани.

Якщо хочете привернути до себе пильну увагу оточуючих, зверніть увагу на поєднання смужки і горошку. Смугастим може бути і верх, і низ. Щоб не перенавантажувати такий образ акцентами, вибирайте до нього мінімалістичні взуття та аксесуари.

Пляжна мода також не пройшла повз модного принта. У цьому сезоні в тренді – купальники в ретро-стилі з чорно-білим або біло-синім горошком.

Горошок «докотився» і до аксесуарів. Цього літа вам обов’язково стане в нагоді трендова хустинка з горошками. Обігравати її можна по-різному, як ось пов’язати на сумку, на шию або доповнити нею свою зачіску.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.