Як носити кросівки з сукнею?

Як носити кросівки з сукнею?У минулому ми сприймали спортивне взуття тільки лише як взуття для активних занять спортом, але з тієї пори як популярний будинок Chanel запропонував комбінувати їх з сукнями, кеди і кросівки легалізовані в світі моди як оригінальне поєднання стилів. Так як же правильно поєднувати сукню з спортивним взуттям?

Один з найбільш коханих трендів, це кросівки і плаття. Класно, що в даний час, це поєднання стало буквально класикою. Подивіться добірку street style фотознімків з загальносвітових тижнів моди: п’ятдесят відсотків відвідувачів показів приділяють основну увагу саме даної в моді тенденції.

Ідей поєднання кросівок і кедів з сукнями – мільйон! Мереживні сукні в жанрі бохо і типові білі Converse, розкішні спідниці і блискучі кросівки Nike, плісировані спідниці та взуття Adidas Superstar, однотонні максі сукні …. Це цілком і повністю залежить від вашої фантазії. У моді буквально не залишилося заборон, зокрема всесвітньо знамениті люди дають можливість собі вдягати сукні від кутюр з кросівками або кедами на багряну килимову доріжку. Вмінню поєднувати сукні, спідниці з спортивним взуттям варто повчитися у британського блогера Сьюзі Баббл. У даної дівиці приголомшливе і оригінальне відчуття стилю і кольору. Луків, де вона поєднує кедив, кросовки і сукні, спідниці величезна кількість.

А у випадку якщо поєднання кросівок і платтів наче вам здається несмаком, то задумайтеся про історію цього зміни курсу. Одна з перших на світі представниць слабкої статі, що почала носити шовкові спідниці зі спортивним взуттям у буденному житті – Ленглен Сюзанн, всіма відома французька тенісистка, яка надихала саму Коко Шанель, Жана Пату та інших іменитих кутюр’є XX століття. Думаю, що в смаку цих людей немає у вас ніяких вагань і сумнівів ».

«Нині з божевільним ритмом нашого повсякденного життя потрібно встигати скрізь і всюди, і в тому числі найпрактичніші каблуки не отримають можливість доставити стільки ж комфорту, яку кількість звичайні кеди. Емансиповані плаття-тільняшка і білі як сніг кеди – те, що необхідно в трохи літній день. Такого роду образ стане актуальнім як на відпочинку, так і у звичайні дні. Ви будете виглядати всюди весь час доречно і стильно, оскільки тільняшка і білі кеди вже стали в нашому світі класикою і зобов’язані бути в туалеті абсолютно кожної дівчини.

Без спору кросівки завоювали саму-саму популярну точку зору в плині вже цілого ряду сезонів і вже точно не мають наміру поступатися місцем будь-якому іншому взуттю. Вони поєднуються буквально з всяким елементом гардеробу і змушують абсолютно будь-який образ виглядати актуально і свіжо в потоці. Кеди або кросівки і в’язане плаття – хороший варіант для спекотного літа.

Добре, коли одяг відповідає тому стилю життя, який ти ведеш. У слідстві цього варто вивчитися поєднувати кеди або кросівки з сукнями. Наприклад красиво оформлені блискітками кеди, дуже добре поєднуються з мереживними фатіновой спідницями. Хороша альтернатива нудним балеткам.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.